durcan
30.12.19,17:42
V organizacii boli vyhlasene VK.Prihlasila som sa,ale datum konania mi bol oznameny len telefonicky.Nikde to nebolo zverejnene,ani v zazname z porady vedenia.Dnes 2 dni pred koncom roka mi prisiel namestnik oznamit vysledok-znova len ustne.K 30.12 nebol ziaden zaznam o vysledku v zazname z porady vedenia ani veducich.Posledny zaznam z 11.12.Bez preberacej inventury a pod.A mna vraj od 1.1.2020 preraduju na inu pracu-bez papierov,bez naplne prace.Je mozne s tym nieco robit?Nahlasit to na inspektorat prace a vyhlasit za neplatne?Ani na personalnom som sa viac nedozvedela.Na otazku ci budem pracovat dalej na tomto pracovisku mi povedal,ze pracovisko je pre nas cela organizacia...nove miesto ma svoje presne podmienky vzdelania.
avalik
30.12.19,18:14
zalezi ako mas pracu definovanu v PZ
durcan
30.12.19,18:40
Veduca lekarne.je tam povinnost existencie povoleni,tak nemozem len tak lietat v organizacii.PZ na dobu neurcitu.
avalik
30.12.19,19:32
a mate viac lekarni v mieste vykonu prace? ak nie ziadaj o pridelenie dohodnutej prace ... ako si sa dostala na funkciu, tiez cez VK? neuplynulo funkcne obdobie?
durcan
31.12.19,03:10
Mame len 1 lekaren.Do funkcie som sa dostala po tom ako kolega za hrube porusenie-nafukal,odisiel a nikto iny tam nebol.
avalik
31.12.19,09:11
ak ide o toto http://www.nspskalica.sk/files/aktuality_PDF/praca%2520pracovne%2520ponuky%2520vyberove%2520kon ania%2520inzercie/vkveducinemocnicnejlekarne.pdf tak s tym vela nenarobis ... . Kedze sa robia organizacne zmeny, a ty mas v pracovnej zmluve vyslovene ne uvedene ze tvoja pracovne pozicia je "veduca nemocnicnej lekarne" s miestom vykonu prace "Senica" alebo presna adresa, tak akukolvek zmenu mozu riesit ken dodatkom - a to bud terajsi zamestnavatel, alebo jeho pravny nastupca.
durcan
04.01.20,11:21
O.k.