marenko2019
06.01.20,12:32
Dobry den, mal by som taku otazocku, s manzelkou planujeme otvorit potraviny s rychlym obcerstvenim v jednej dedinke. mohol by som Vas poprosit o info ake presne nalezitosti k tomu treba, resp. co vsetko treba povybavovat, at... velmi pekne dakujem za info a napady
kopretinka
06.01.20,12:18
Na takúto otázku sa nedá odpovedať.
Čo už máte vybavené a naštudované ohľadom podnikania s potravinami?
Aké konkrétne veci potrebuješ poradiť?
marenko2019
06.01.20,12:22
haccp a prevadzkovy poriadok, resp. podnikatelsky plan.
co sa tyka inych veci to sme si uz zistovali atd len tieto veci vyssie potrebujeme nejako dat dokopy.
marjankaj
06.01.20,13:29
čo sú tieto veci a čo sú iné veci. Koľko ľudí žije v tej dedinke? 50? Uviedol si naozaj podstatné skutočnosti, len čo je pravda.
pavol54
06.01.20,13:43
Naštudovať potravinový kodex
kopretinka
06.01.20,14:44
Takže potrebuješ iba HACCP a podnikateľský plán? Berieš príspevok z UP?
pavol54
06.01.20,16:10
Iné je HACCP na občerstvenie iné na predaj potravín( potraviny sa dajú predávať aj zo stola na tržnici) ale predaj párkov a horčicou a chrenom je iná káva
skstanislav
14.01.20,11:09
zbehni sa poradit na regionalny ustav verejneho zdravotnictva - oni ti povoluju prevadzku a urcite ta tam nasmeruju co ku tomu vsetko budu chciet. (ak chces aj obcerstvenie, tak lepsie to s nimi prebrat ci neziadaju dalsie umyvadla a pod) Sposobilost mas?

Biznisovo si si to dobre preratal? Ku planu pristupuj s chladnou hlavou a ja by som ti odporucal dat to aj pozriet nejakemu nezavislemu cloveku (ci uprimnemu kamaratovi s kritickym myslenim). Potraviny su nizkomarzovy biznis. Potencial obcerstvenia zalezi od mnohych veciach...
Plan nerob pre komisiu ale hlavne pre seba a premysli si aj exit plan - ak by to nevyslo, (konkurencia, precenenie kupyschopnosti a pod... ) Ci si ochotny akceptovat pripadnu stratu.
Vela uspechov. :)