Viera Šebejová
06.01.20,20:20
Ako doplniť chýbajúci diel v puzzle?
vlado 33
06.01.20,19:31
Nevieš? Nakresli si. Alebo si kúp nové balenie.
ivka70
06.01.20,20:15
U dobrych vyrobcov sa da objednat aj jeden dielik, nie je to lacne, ale vedia poslat. Treba k tomu cely poskladany obrazok nafotit a definovat poziciu chybajuceho dieliku.
Ak objednavat nechces alebo nevies vyrobcu, tak jedine vyrobit napr. pomocou fotky predlohy a kartonu.
dmc
07.01.20,06:06
na jednom puzzle co sme stavali s dcerou sa "zahadne" stratil jeden dielik. (Doteraz mam podozrenie na temne a zahadne sily) Pouzil som krabicu v ktorej bolo puzzle - na nej je nakresleny obrazok ako ma puzzle vyzerat - zmensene (krabica ma rovnaku hrubku (cca) ako puzzle) . Nasiel som priblizne rovnake miesto (farebne) aby priblizne pasovalo za chybajuce - na krabicu sme poukladali okolo-pasujuce puzzle - obreslili ceruzkou chybajuce miesto - vystrihli........ cele puzzle sme nalepili na podklad a dali zaramovat. Pokial ta na to neupozornim - nevsimnes si ze jeden dielik je dorobeny.
Chobot
09.09.20,07:17
Môžeš.
Jarka 1
09.09.20,07:28
Možno sa pýta, či nemá vystrihnúť zo škatuľe. Ak áno, tak krabica a škatuľa sú už obe spisovné.
dmc
09.09.20,08:16
Nie nemôžeš. Ak to spravíš - nájdem si ťa a uvidíš. Že čo uvidíš ? No presne to.