comodo
10.01.20,18:54
Dnes som zaplatil na benzinke ročnú dialničnú e-znamku na osobné auto. Doma pozerám na bloček .. je tam chyba v ŠPZ. 50 eur v pr..... Zistím kdesi či také auto vôbec exituje ? Kedysi som mal takú adresu , kde po doplnení ŠPZ vyhľadalo u koho je auto poistené PZP. Nemáte ju niekto ? Prípadne udajú mi policajti majiteľa , že by som mu to skusil predať ? Uffff : -) Ja by som tu babu roztrhol.
Žabinka
10.01.20,17:59
PZP na benzínke? nemyslíš eznámku?
ak naozaj PZP, tak to sa predsa dá opraviť u poisťovateľa..
https://www.skp.sk/#xl_xr_page_index
ak ide o eznámku, tak to je tvoja povinnosť skontrolovať si zadané údaje.. pozri na stránke eznámky, či je možnosť opravy..
https://eznamka.sk/sk/dialnicne-znamky/rady-a-pomoc/oprava-udajov-postup
comodo
10.01.20,18:12
Žabinka , opravil som to . DIK. Pán generál , som nejaký zmätený :- )
comodo
10.01.20,18:18
áno mam doklad. Len či sa to dá. To budem musieť skúsiť v Skytolle. Najlepšie by bolo, ak by to niekto odomna so zľavou kúpil.
Katy a R
10.01.20,18:22
písala som o PZP - ako si pôvodne zadal! ;) To sa dá opraviť (však chyba sa môže stať) ... ale s tou e-známkou veru neviem?
však skús tú žiadosť - čo žabinka pripla
comodo
10.01.20,18:35
ano skusim to. Len som uvažoval , že ľašie by to šlo , ak by to uhradené vozidlo neexistovalo , ale by to nebolo osobné auto a teda bolo by jasné že je tam zmätok. Preto som to Hladal cez PZP.
buchač
10.01.20,18:44
Ja by som tu babu roztrhol.
=================
Hehehe...a seba pochváľ...
Ženská sa proste pomýlila, to sa môže stať každému...ale predsa si si mal/mohol skontrolovať tie údaje...či ?
Katy a R
10.01.20,18:50
môže ti pomôcť nájsť že o aké auto sa jedná (majiteľa nie) - ale ber do úvahy, že to nie je na 100%! nie je ten zoznam úplný .. mám skúsenosť, že som tam nenašla konkrétne MV - a s platným PZP
comodo
11.01.20,10:09
Nabudúce kúpim známku z domu na www. Človek za stále učí. Inak neviem prečo to nemajú ošetrené voči zbytočným chybám. To číslo , ktoré som zaplatil bol Mecedes ATEGO 1518L a teda asi ani nie je v kategórii pre znamku za 50 eur. Píšem že bol , lebo nedávno zmenil SPŽ a už má iné číslo. To číslo čo som zaplatil asi momentálne neexistuje.