frida
13.01.20,10:33
Dobrý deň, môžem si ako SZČO uplatniť daňový bonus na dieťa z iného typu príjmu ako § 5 a § 6 , odst. 1 a 2? Podmienky výšky príjmu ako SZČO /6xMZ/ som splnila. Ide o príjem § 6 odst.3. Vďaka!
Mila123
13.01.20,10:36
nie, príjem podľa § 6, ods. 3 nie je aktívny.....teda nič nedostaneš, žiaden DB
Tweety
13.01.20,10:41
frida
13.01.20,19:37
Ďakujem! Ešte prosím, môžem si dať do nákladov zaplatené poistné na ZP, ktoré som uhradila ako samoplatca ešte pred platnosťou ŽL?
Tweety
13.01.20,19:41
Nie,nemôžeš.