Tina77
06.09.06,14:41
Prosim poradte mi niekto, ak mate s tym skusenosti.. som zivnostnicka, predavam IT techniku a aby som sa zdokonalila vo svojom obore rozhodla som sa dialkovo studovat na vysokej skole informatiku, je potrebne tam zaplatit poplatok za vikendove kurzy - je mozne tuto platbu dat do uctovnictva?? a samozrejme potrebujem aj kurz anglictiny - je mozne aj ten dat do nakladov??
Dakujem
adulique
07.09.06,14:56
Ja som kurz anglictiny dala do uctovnictva. Teda podla mna je to zaskolovanie zamestnancov. Preco by to malo byt ine ako napriklad nejaky seminar z uctovnictva? A dalej , je to polozka, ktora pomaha pri zveladovani prijmov(cize prevadzkova rezia;) )
Orsz
07.09.06,15:44
Ja si tiež robím VŠ, kurz angličtiny som už skončila. Som živnostníčka, a takúto otázku som dala mojej audítorke, či si môžem dať do nákladov školné z kurzu AJ (VŚ mám bezplatné, takže tá ma netrápila), povedala mi, že ak si to viem obhájiť, že to pre svoju činnosť potrebujem,kludne si to môžem dať do nákladov. Takže aj ja Ti hovorím, ak si to vieš obhájiť, môžeš si to do nákladov dať.