bezradná
06.09.06,15:09
skúste tento:eek: test, naozaj to platí
Elena Navrátilová
06.09.06,13:38
Veľmi zaujímavé. Pravdivé. Toto je udivujúce na matematike. Číslo zostane vždy číslo.
Ibaka
06.09.06,14:59
Niečo podobné som poznal aj ja, pointa bola v tom, že som sa stavil s kolegom že uhádnem číslo na ktoré myslí ( môže to byť číslo napríklad koľkokrát do týždňa sa miluje). Po týchto matematických operáciach som vyslovil výsledok a on bol prekvapený že som to uhádol ( a stávku som vyhral )
Melnick
06.09.06,15:17
skúste tento:eek: test, naozaj to platí

:D :D :D :D ani dva testy ma neurobia mladšou.:D :D :D Škoda,alebo nie?:D :D :D
dumap
07.09.06,10:56
bezradná, ten test fakt sadol:D ale cítim sa na 100:mee: alebo niekedy ako mi povie moja dcéra: mama ty si ako recyklovaná puberťáčka, tak si vyber starena či puberťáčka.
účtovník 007
07.09.06,11:15
bezradná, ten test fakt sadol:D ale cítim sa na 100:mee: alebo niekedy ako mi povie moja dcéra: mama ty si ako recyklovaná puberťáčka, tak si vyber starena či puberťáčka.

a čo tak spojiť to a vznikne STARŤÁČKA:D , čo znamená staršia puberťáčka.....v preklade 17-tka na Porade.:D T.j. Poraďáčka.;)
bezradná
07.09.06,11:34
bezradná, ten test fakt sadol:D ale cítim sa na 100:mee: alebo niekedy ako mi povie moja dcéra: mama ty si ako recyklovaná puberťáčka, tak si vyber starena či puberťáčka.

Podľa veku na občianskom preukaze,aj mne sadol test, ale podľa nálady sa cítim podobne ako vy všetci, najčastejšie na 100 rokov. Ale dnes mám menší dôvod na radosť, ušla som zubárke spod vŕtačky(nie naozaj, len som bola objednaná a volala mi sestrička, že sa im pokazila nejaká mašina, že či sa nenahnevám, keď ma preobjedná?!)Takže mi to troška zdvihlo náladu
Jara
07.09.06,11:36
Star je predsa STAR a STARŤAČKA, tak to je super baba v tom najkrajšom veku.
/To preto tak píšem lebo tiež som 17-tka...:D :D :D /