Letko
23.01.20,10:44
Od 1. 3. 2020 nebude Skylink ďalej predávať balík "Digital". V ponuke už budú len vyššie balíky. Kto bude mať balík "Digital" ešte predplatený aj po marci 2020, ten ho bude môcť využívať až do vyčerpania predplatného.

Takže, ak chcete mať "Digital" na dlhšie obdobie a namiesto 5,80 zaplatiť 3,99 €, uhraďte predplatné na dva roky v cene 3,99 € za mesiac x 24 = 95,80 €.

https://zive.aktuality.sk/clanok/144837/skylink-velmi-vyrazne-zvysi-ceny-najlacnejsi-balik-bude-za-6-eur-ako-usetrit/?AT=wgt.all_najcitanejsie.c.x...B.
buchač
23.01.20,10:01
Oki , v poriadku...ALE si pozabudol doplniť aj nasledovné :

Najlacnejším balíkom bude Mini za 5,8 eura mesačne. Ponúkne kanály z balíka Digital a navyše stanice AXN, FilmBox Plus, Československo HD, CS Horror, CS History, CS Film, Arena Sport 1, Sport 5, Viasat Explorer, UP Network, MTV Europe CZ, Duck TV, JOJko, Nickelodeon a Leo TV.
Letko
23.01.20,10:36
Oki , v poriadku...ALE si pozabudol doplniť aj nasledovné :

Najlacnejším balíkom bude Mini za 5,8 eura mesačne. Ponúkne kanály z balíka Digital a navyše stanice AXN, FilmBox Plus, Československo HD, CS Horror, CS History, CS Film, Arena Sport 1, Sport 5, Viasat Explorer, UP Network, MTV Europe CZ, Duck TV, JOJko, Nickelodeon a Leo TV.

Napísal som: "V ponuke už budú len vyššie balíky." Dobre, že si doplnil stanice ďalšieho najbližšieho balíka. Pointou môjho tipu bolo zvýšenie minimálnej sumy za sledovanie televíznych programov šírených Skylinkom.
buchač
23.01.20,10:50
Pointou môjho tipu bolo zvýšenie minimálnej sumy za sledovanie televíznych programov šírených Skylinkom.
...a čo je lepšie ?
Vydrbať naraz 100€ alebo počas dvoch rokov 2€/mesiac ?

Podľa mňa vždy lepšia druhá voľba...dám o jednu kávu mesačne menej...no 100ku viem určite lepšie využiť.
Ale to som ja...;)
misoft
23.01.20,16:22
No jó.... kedysi bolo Skylink - raz zaplatíš a potom furt večne satarmo... Tůdle.... veď majú "náklady" - treba managerom a akcionárom priplatiť.
Chamurapi
24.01.20,05:23
tak to sa uz radsej oplati magio go
buchač
24.01.20,06:29
Mierne mi nedá ešte zareagovať.

Už len nadpis témy je taký, ako keby som čítal Tupky, Nový čas, Pluska a podobne.
Kuwa...že "POZOR", lebo Skylink zvyšuje ceny....no neposerem sa ?

Áno, ide o zvýšenie ceny, proti tomu ani slovo.
Ale šak v podstate nikomu nik a nič nezabráni, aby neprešiel k inému poskytovateľovi...teda, okrem tých, čo nemajú inej voľby (žiaden signál), tak buď si priplatia alebo nebudú pozerať telku.
Zvýšenie o 2€ mesačne nie je až taká položka, ktorá by zruinovala rodinný rozpočet.

V súvislosti s tým zdražovaním od Skylinku by som sa spýtal...prečo sa nik nespýta na iné zvyšovanie cien ?
Napríklad Letko by sa mohol opýtať na niečo ohľadom detí. Veď rok od roka sa na začiatku školy jeden dozvie, že sa zvýšili ceny školských potrieb, zvyšujú sa poplatky pre školy...atď.
Taktiež by sa dalo opýtať na zvyšovanie cien liekov...kuwa a tu sa nejedná o pár drobných, tu ide nie raz o solídne cifry...tu nejde o pozeranie stupídnych reality šou, tu ide o zdravie, ide nie raz o život.

Mohol by som pokračovať aj napríklad Grétkou a inými "aktivistami", hlúpimi nariadeniami EU...atď, etc, a pod.


P.S.:
Vopred ďakujem za ďalšie "ohodnotenie" jednému mudrlantovi.
misoft
24.01.20,12:57
Lebo to nie je SK. Oni totiž majú dobré pokrytie svojim DVB-T2 - u nás ani to DVB-T niekde nefunguje. A preto u nás sú na Skylinku - tak to využili. V Čechách sú na Skylinku len tam, kde NAOZAJ nič nechytia (ani to ich DVB-T2).