zuza 74
05.02.20,11:31
Dobrý deň, povaha práce - dojenie - vyžaduje, aby sa vykonávala pravidelne v sobotu a nedeľu a pravidelne denne 2 hodiny nočnej práce. K 31.12.2019 mám 19 stálych zamestnancov. Môžeme s nimi dohodnúť nižšie príplatky v dodatku k zmluve? Môže sa to týkať len tých zamestnancov, ktorí vykonávajú túto prácu a ostatní budú mať neponížené príplatky? Myslím tak, že by sa táto dohoda týkala len niektorých zamestnancov. Ďakujem
ivka70
05.02.20,10:48
Prevazna cast ich prace je vykovavana cez vikend alebo v noci?
Pochybujem. To treba zvazit, lebo podla mna ,prevaznu cast vykobnavaju cez den a cez pracovne dni ....
A do 20 zamestnancov je aj s dohodarmi ....
Ak teda sucasne splnate vsetky podmienky, dohodnut to mozete v pracovnej zmluve len s tymi, ktorych a to tyka ....

Zamestnávateľ môže zo zamestnancami dohodnúť aj nižší príplatok za prácu v sobotu, v nedeľu a za prácu v noci, ale len za súčasného dodržania podmienok:

- vzhľadom na povahu práce alebo podmienky prevádzky sa vyžaduje, aby sa prevažná časť práce vykonávala v sobotu, v nedeľu, alebo ako nočná práca,
nejde o rizikovú prácu,
- táto dohoda musí byť upravená v kolektívnej zmluve (ak u zamestnávateľa pôsobia odbory), alebo v pracovnej zmluve zamestnanca (ak u zamestnávateľa nepôsobia odbory),
- k 31.12. predchádzajúceho kalendárneho roka zamestnávateľ zamestnával menej ako 20 zamestnancov (zamestnanci na hlavný pracovný pomer aj dohodári).
zuza 74
05.02.20,11:04
Ja som sa stretla s vyjadrením: "ak povaha práce alebo podmienky prevádzkyvyžadujú, aby sa práca pravidelne vykonávala v sobotu, nedeľu." Nie prevažná časť. Ďakujem.