vanesa123
05.02.20,10:54
Ahoj ľudia prosím vás vedel by mi niekto poradiť ko sa dostatť na starý fb účet ? Zabudla som si heslo ani ho už dlhšiu dobu nepoužívam a nemám prístup ani k tej emailovej adresse ani telefonne číslo už nie je platné. Neviem sa tam nijak dostať ak by niekto vedel prosím o pomoc. Budem vám veľmi vďačná.
ivka70
05.02.20,09:59
Maximalne ze napises na FB podporu.
Kedze ale nemaju ako overit, ze si to skutocne ty (mail, telefon nefunguju), preddpokladam, ze mas smolu a k uctu ta nepustia.
bodliak
05.02.20,11:43
Inými slovami, ako sa dostať na cudzí FB.
Lebo keď neviem heslo, nemám jeho telefón, ani prístup jeho mail ... tak to nie je tvoj FB.
korela
05.02.20,12:04
Zabudla si heslo aj do svojej mailovej schránky?
Ja som na jednom účte heslo nezabudla, ale keďže som na ňom nebola 6 mesiacov, tak mi účet zrušili. Išlo o viac ako päťnásťťročný účet, veľa dôležitých údajov v ňom, nečakala som to.
Nandrolon
05.02.20,12:06
Najskôr "obnoviť heslo" naviazanej emailovej schránky, následne "obnoviť heslo" na FB účet.
Veľmi jednoduché dva úkony, ak je to ovšem skutočne tak, ako píšeš...
Ešte treba pozrieť prehliadače, či náhodou heslo nenájdeš uložené v "prihlasovacích údajoch"...
kopretinka
08.02.20,19:44
15rokov na FB??
korela
08.02.20,20:19
kopretinka (Dnes 21:44) 15rokov na FB??
.
Odpovedala som na "Zabudla si heslo aj do svojej mailovej schránky?"
Odpoveď: ja som nezabudla heslo mail. schránky, mail. adresu zrušili všetkým, čo sa tam neobjavili pol roka. Išlo o centrum. Takže je možné, ak tam mal niekto uložené akékoľvek svoje údaje, bolo by im heslo k mailu na nič.
Takže otázka zadávateľky môže byť úplne reálna.
misoft
09.02.20,15:52
Ale to si napísala "na jednom účte" - bez upresnenia. Takže otázka kopretinky bola adekvátna.
Pokiaľ mi je známe - na FB = na večné časy a nikdy inak :D:D:D. A Seznam? Tam naozaj 6 mesiacov žiadna aktivita = výmaz.
kopretinka
09.02.20,21:04
Mobilné číslo už neexistuje,ani email,s ktorým som si zakladala účet na FB.Heslo si nepamätám,lebo som na FB len doma na PC a nemusím sa odhlasovať,lebo mi nikto cudzí do toho nelezie.
Keď sa mi niečo stane s PC,tak sa tiež nedostanem do svojho účtu.
Ako sa odvažuješ o niekom tvrdiť,že sa chce dostať do cudzieho účtu?
korela
09.02.20,22:02
Súhlas. Ale za pokus to stojí.
bodliak
10.02.20,19:39
Lebo v danej situácii v tom nie je prakticky žiadny rozdiel...