maja32
06.02.20,06:09
Dobré ránko vo firme budeme evidovať konto pracovného času. Zaujíma ma keď zamestnanec bude čerpať toto konto celý den 8 hodin,ktoré si predtým do konta odpracoval nárok na stravný lístok nebude mať,pretože je vlastne doma a čerpá konto?dakujem
avalik
06.02.20,07:26
ano, ale je mozne vyuzit aj § 152 ods 8)