reesee
10.02.20,10:38
Dobry den, prosim Vas ako ma zniet dodatok k pracovnej zmluve ak sa upravuje plat zamestnanca z dovodu zmeny minimalnej mzdy k 1.1.? A aky by mal byt datum podpisania dodatku? Dakujem
ivka70
10.02.20,09:40
Dodatok ma vyzerat ako akykolvek iny dodatok o zmene mzdy.
Kedze platnost je od 1.1.2020, podpisany mal byt pred tymto datumom, v decembri 2019 (kedze uz od prveho dna roku 2020 zamestnanec ma vediet, za co pracuje).
reesee
10.02.20,09:43
Staci tam napisat, ze sa meni napr. Bod c.5 Mzdove podmienky a vyplatny termin: mesacny plat je 580€ ?
Ja len ci tam nie je potrebne uvadzat aky bol plat a aky bude.
Dakujem
ivka70
10.02.20,09:51
Do dodatku pises na com ste sa dohodli: co sa meni, na aku hodnotu sa meni a odkedy sa meni ....
Aky bol plat predtym, to je jasne z dovtedy platnej zmluvy ci jej dodatkov, to v nomom dodatku byt nemusi.
Mariaku
10.02.20,10:00
Myslím, že na niektorom školení nám hovorili, že pokiaľ je zvýšenie platu z dôvodu zvýšenia minimálnej mzdy, zmeny PZ ani dodatky netreba robiť. Vyplýva to zo zákona. Na zákonné zmeny netreba robiť písomné zmeny.
veronikasad
10.02.20,12:41
Mate v pracovnej zmluve uvedeny stupen narocnosti vykonavanej práce?
Jarka 1
10.02.20,12:56
Veru pamätám si to aj ja. Odvtedy dodatky z dôvodu minimálnej mzdy nerobím. ivka píše, že do dodatku píšem na čom sme sa dohodli. No v tomto prípade sa nie je o čom dohadovať. Jednoducho to zamestnancovi patrí.

Musím však napísať, že riešim len zamestnancov v jednoosobovej s.r.o. - spoločník - konateľ - zamestnanec. Ak by som bola mzdárka v nejakej väčšej firme, asi by som tie dodatky urobila, nech to má zamestnanec čierne na bielom.
ivka70
10.02.20,13:06
Ak by mal v zmluve minimalna mzda k stupnu narocnosti x platna podla zakona XY .... asi by som neriesila.
ak ma presne vycislenu sumu bez informacie o minimalnej mzde, tak by to riesene byt malo ....
reesee
11.02.20,10:25
Dakujem vam za vase odpovede, velmi mi nimi pomahate ????