Zuzu R
11.02.20,19:24
Zistila som, že archivujem dochádzku a nie evidenciu pracovného času a potrebujem to teda opraviť. Ručné vypisovanie 8 zamestnancov za posledné 4 roky nie je zábava a hlavne to trvá.
Môže byť evidencia pracovného času vyplnená a vytlačená z Excelu?
Musí byť podpísaná vedúcim pracovníkom alebo zamestnancom?

Podľa vyhľadávaných informácií, ak má firma evidenčný/dochádzkový systém (čipy, karty a pod) môže byť v elektronickej podobe, inak má byť ručne.
Je to naozaj tak?
avalik
11.02.20,19:06
cipy, karty su vydane jednotlivym pracovnikom, su "podpisom" zamestnanca v evidencii .... je excel schopny zaznamenavat podpisy? - ja som sa s tym nestretla,
takze v exceli max. vytvorit tlacivo, a zamestnanci si mozu vypisovat skutocny zaciatok prace, prestavky, pracu nadcas, ... alebo klasicka dochadzkova kniha ... a z yejto evidencie sa robia mesacne dochadzky, ktore su podkladom pre spracovanie miezd

a ci to robit spatne? no ak tam mas tych istych zamestnancov, tak by sa to aj dalo "rekonstruovat" ak nie, nevyrabala by som spatne
Zuzu R
12.02.20,10:02
V dochádzke za každého zamestnanca mám odpracovaný čas 8hod. Od 8:00-16:00
Ale evidencia pracovného času musí byť 7:30-12:00 obed 12:00-12:30 a potom 12:30-16:00 pričom prac.čas ostáva 8hod, ale je aj evidovaná povinná prestávka 0,5hod.
Preto to musím prepisovať. Len musí to byť ručne??
Zo zákona sa nevyžaduje dochádzka, tá stačí jednoduchá v jednom dochádzkovom liste pre mzdy... ale je zákonom stanovené mať evidenciu pracovného času.
avalik
12.02.20,10:51
ja som svoj nazor napisala, pre mna komplet vyplnena a vytlacena exelovska tabulka nie je evidencia pracovneho casu, a ja osobne by som nevyrabala spatne doklady - nie ako zamestnanec (mozno tabulku ano - ale nie falsovat podpisy) a uz vobec nie ako externy mzdar