Alibaba1
20.02.20,13:54
Môžem dať zamestnávateľovi žiadosť o preradenie na inú prácu s priložením lekárskeho posudku, že som dlhodobo stratila spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu, keď som na PN? Ak by som sa vrátila do práce, zamestnávateľ by mi dal okamžitú výpoveď bez odstupného. Ja mám vo firme odpracovaných viac ako 22 rokov a chcela by som od zamestnávateľa aby mi vyplatil odstupné vo výške piatich mesiacov, na čo mám nárok podľa zákona len neviem ako to dosiahnúť.
Tweety
20.02.20,12:57
Stačí, ak ho dáš po ukončení DPN.
ivka70
20.02.20,13:03
Podla mna az po ukonceni liecenia, kedze posudok by ma odrazat tvoj aktualny zdravotny stav. Ak sa stale liecis, moze dojst k zmene zdravotneho stavu a teda zamestnavatel nevie, ci praca, ktoru by ti eventualne pridelil, bude nakoniec vhodna po ukonceni liecenia. Takisto preradenie pocas PN asi nejaky velky zmysel nema.
A pocas PN sa mas liecit a nie chodit podpisovat zmeny pracovnej zmluvy.
misoft
20.02.20,16:52
mimotemy
"Ak by som sa vrátila do práce, zamestnávateľ by mi dal okamžitú výpoveď bez odstupného."
----------------------------------------
Toto by si nedovolil, iba keby to bol tzv "podnikateľ", ktorý se*ie na zákony. Ale aj s takým by sa vedelo zatočiť - a poriadne.
veronikasad
20.02.20,17:39
Ziadost o preradenie na inu pracu s lekarskym posudkom môžeš zamestnávateľovi dorucit az po ukonceni PN. Ak ta zamestnávateľ do 15 dni nepreradi, môžeš okamžite ukončiť pracovný pomer s narokom na náhradu prijmu.
Narok na odstupne ti vznikne len v prípade, ak ti vypoved da zamestnávateľ v zmysle par.63 odst.1 pism. c) ZP