karikatura
22.02.20,22:36
Chcel by som pracovat ako chat podpora pre eshopy firiem. To znamena že podpora od 8 do 16 práca na chate a z domu.
Chcel by som takto pracovat možno že aj pre 4 firmy naraz ak sa podarí.Da sa povedat že by som zvladol aj 10 support chatov v minúte, čiže aj to je možné. Moja otázka znie, s každou firmou podpíšem TPP alebo si musim založit živnost?
Ako by ste to riešili najvyhodnejšie a jednoduchšie? je hovadina zakladat živnost kedže by som mal neskutočne odvody, nie? Ved keby som TPP tak všetko platí zamestnavatel. Nemám pravdu?
Som neznalec čo sa týka tohto, aké by boli nevýhody TPP namiesto živnosti, alebo sročky?
Vdaka za názor.
veronikasad
22.02.20,21:45
Nie, nemáš pravdu. 13,4% hrubej mzdy sú odvody zamestnanca + preddavky na daň. (zamestnávatel ich len odvedie príslušným poisťovniam a DU)

Aký ročný príjem z tejto činnosti predpokladáš.?
karikatura
22.02.20,21:51
Ja ešte ani netuším či bude mat nejaká firma záujem, práve pracujem na webe a portfoliu čo ponúkam, ale moja idea je pracovat z domu pre rozne eshopy ako živa podpora. Bežný plat za takéto podporčenie je cca 800 900 brutto čo pozerám, moj ciel je ziskat aspon 5 firiem pre ktore toto bduem robit, čiže 5x800 mesačne v hrubom dajme tomu?
veronikasad
22.02.20,21:59
Ak si založíš živnosť (neviem či takýto predmet podnikania existuje), určite v prvých dvoch rokoch ušetríš. Do ZP budeš platiť do 31.12.2021 len z minimálneho vymeriavacieho základu cca 70€ mesačne (samozrejme, treba počítať s nedoplatkom v ročnom zúčtovaní zdr.poistenia), odvody do SP pri súčasnom zákone do 30.6.2021 tiež platiť nebudeš (po nadobudnutí účinnosti ročného zúčtovania soc.poistenia tu tiež vznikne nedoplatok).

Pri živnosti si môžeš uplatniť 60 % výdavky paušálom , ku ktorým pripočítaš zaplatené poistné. Zdaníš len rozdiel po odpočítaní ročnej nezd.časti základu dane.

Minimálne dva roky budeš mať čistý ročný príjem zo živnosti o dosť vyšší ako zo zamestnania (netreba všetko minuť, v marci sa platia dane).
jelalim
23.02.20,08:56
sklamem ta: chat podpora v eshope nezahrna zvycajne, ze platia 900€ tomu, co cely den caka, ci niekto napise na chat a on si potom chatuje. Zvycajne takyto clovek zdviha telefony (pasivne aj aktivne call centrum), riesi emailovu podporu, riesi klientske objednavky, riesi dodavatelov, riesi dopravcov, bali zasielky, vybavuje zakaznikov ktory pridu na predajnu, riesi retenciu, stara sa o firemne akvarium v kancelarii, vyhotovuje postupy, riesi reklamacie, stara sa o firemneho papagaja (krmenie, cistenie), zauca novacikov.
Je nerealne toto zvladnut robit naraz v 10 firmach a este ako home office. V takejto firme dostanes home office 4-5 krat do mesiaca, a kontroluju ta este viac ako ked sedis v kancelarii.
Dáša_
23.02.20,09:34
Ja viem, na toto sa nepýtaš, ale aj tak ma zaujíma, ako si predstavuješ svoju prácu ako technická podpora. Mám viac ako 10 ročné skpsenosti s eshopom a teda, neviem si predstaviť, že také niečo robíš a nie si v centri diania. O čom chceš informovať na chate? O tom, ako si majp objednať? Ak to ľudia nevedia, tak je obchod zle napísaný.
O dostupnosti tovaru? To fakt neviem, ako sa dá, keď nie si v centre. Dobre, možno máš dostupný sklad. Ale ty budeš zabezpečovať objednávky? Dotazy, keď neikto chce niečo extra? Alebo to len posunieč ďalej? Čiže medzistupeň?
Veľké obchody majú automaty. A keď už si prepnutý na operátora, tak musí mať k dispozícii všetky údaje. Minimálne o zákazke. O doprave. O platbe. Tu si neviem predstaviť, že zvládaš viac takých veľkých obchodov.

Ale možno som len skeptická. A fakt dokážeš nájsť firmy, ktoré budú ochotné na toto platiť zákazníka mimo sídla. Hlavne ten eshop musí generovať dosť peňazí na ďalšieho človeka