Viiila76
25.02.20,20:29
Na vypocet miezd pouzivame mzdovy program.
Nedavno som zistila, ze ked zamestnanec nastupi, tak prve mesiace, az po ukoncenie stvrtroka sa mu kazdy mesiac prepocitava dovolenkovy priemer rovnajuci sa prepocitanej hodinovej mzde za dany mesiac, kedze zamestnanci su odmenovani mesacnou mzdou.
Vraj to maju nastavene podla ZP. Vie mi dat niekto k tomu vysvetlenie? Ja si totiz myslim, ze to nie je spravne, este som o tom, pravdupovediac nepocula. Dakujem Vam velmi pekne za nazory.
Chobot
25.02.20,20:01
Je to v poriadku, lebo nový zamestnanec nemal žiadny príjem v predchádzajúcom kvartáli, takže nemá priemer za ten kvartál. U neho je dov. priemer v zmysle par. 134 ods. 3 pravdepodobný zárobok. Prečítaj si ten paragraf.
Viiila76
26.02.20,08:14
Dakujem Chobot. Zakon mam prestudovany. Nemal by sa vsak zisteny pravdepodobny priemer pouzivat cely stvrtrok???
Katy a R
26.02.20,08:21
???? - tak skús sama prepočítať - a presne podľa zákona! (nie v programe)
Viiila76
26.02.20,08:40
Mame 300 zamestnancov... ???? Rucne nemam sancu. Preto zistujem, ci je to v poriadku. Preto sa opat pytam, ci by sa pravdepodobny dov priemer nemal pouzivat cely stvrtrok..
Katy a R
26.02.20,08:44
máš to v tom §! + základné "počty". Veď na skúšku si prepočítaj 1-2 prípady (nových za-cov)
Chobot
26.02.20,10:42
Ktorý štvrťrok? Veď zamestnanec je nový! On ešte žiadny kvartál neodrobil. Po každom mesiaci (výplate) môže mať iný pravdepodobný priemer. Až v nasledujúcom kvartáli budeš mať k dispozícii priemer za predchádzajúci kvartál.

Však tu to máš napísané:

(3)
Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 21 dní alebo 168 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.
ivka70
26.02.20,10:56
Nie pocitat kazdemu zamestnancovi, prepocitaj si rucne v kazdom mesiaci toho jedneho novonastupeneho ....
Viiila76
26.02.20,11:40
Dakujem za odpovede.