Peter Pavlačka
27.02.20,09:29
Dobrý deň, ak FO poberá počas roka podporu v nezamestnanosti, považuje sa to za príjem, ktorý sa musí uviezť do daňového priznania? ďakujem
Tweety
27.02.20,09:35
Nie je to zdanit. príjem.
avalik
27.02.20,09:42
je to oslobodeny prijem podla § 9 ods 2, písm. a), nie je to zdanitelny prijem, do DP sa neuvadza
veronikasad
27.02.20,09:42
Povazuje sa za vlastný prijem manželky, ak si na nu manžel uplatnuje NCZD.
Peter Pavlačka
27.02.20,09:44
dakujem
Peter Pavlačka
27.02.20,09:45
dakujem, prave preto sa pytam, nakolko ma prave tato situacia zmiatla.
Peter Pavlačka
27.02.20,09:47
dakujem vam
avalik
27.02.20,13:25
ale v zadani nie je uvedene, ze skumas prijem manzelky
marjankaj
27.02.20,15:32
A nie si nejaká zvedavá?;) Veď načo by to uvádzal?:eek: