AnnG
02.03.20,11:01
Prišla mi faktúra (tuzemsko) za služby z minulého roka. Je to nový dodávateľ, tak som kontrolovala údaje a IČ dph kvôli DP. Ale potom som si všimla, že faktúra je bez DPH, dodávateľ nemá uvedené IČ dph aj je uvedená poznámka, že nie je platca. Môže sa to stať? Mohol sa stať platiteľom až v roku 2020, či prečo? Je registrovaný podľa §4...
Ďakujem, ak niekto má s tým skúsenosť.
CHIC
02.03.20,11:22
AnnG
02.03.20,11:25
Aj som tam pozerala, ale ten dátum som si nevšimla. Ďakujem veľmi pekne, pomohlo mi to :)