mario lences
03.03.20,07:15
Dobry den potrebujem poradit kupil som si psíka pomerian spiz z rodokmeňom app za 3000 euro z dokladom a po roku mu bola diagnostikovania vrodená vada a predávajúci sa ktomu vyhovára potrebujem radu
ivka70
03.03.20,06:57
Urcite mas k nemu uzavretu zmluvu a v nej definovane, co v takomto pripade, ze?
mario lences
03.03.20,07:59
Zmluvu mam no konkretne sa tam nepíše o tom ale diagnoza, ktorému bola uznaná ma pravidla ze pes uz nemozebyt množeny a tym padom papiere su na nic celkovo výzor stratí a atd ´´takze jeho hodnota je minimum a neviem ako postupovať a ak tak koho osloviť o pomoc z danou situaciou
ivka70
03.03.20,08:04
Ale to su veci, ktore si musis dohodnut zmluvne ... tazko vymahat nieco, na co sa pride po roku a v zmluve nemas ziadnu zodpovednost predavajuceho dohodnutu
Cakas teraz co? ze ti predavajuci vrati kupnu cenu alebo ake riesenie ocakavas?
mario lences
03.03.20,08:54
Slusne hej prvom rade ide o zdravie psíka a nie o peniaze !!!!v druhom rade som neni neaky debil a naštudoval som si paragraf a skrina vrodená vada Je ojedinele prípad a kedtakto reaguješ tak si kup sama cistokrvneplemeno za 3000euro vybojuj si knemu cíti atd a potom pozeraj ako sa stráca jeho vzhľad a evidetne zdravotný stav ´´to som
Mohol kupit colná za 300 ´´evidetne tvoje rady su zúfale
jelalim
03.03.20,09:34
a akú radu očakávaš, keď máš naštudovaný paragraf?
misoft
03.03.20,11:46
mimotemy
mario lences (Dnes 08:59) .................................ale diagnoza, ktorému bola uznaná ma pravidla ze pes uz nemozebyt množeny.............................
--------------------------------------------------------
Hmmmm.... tu niečo smrdí, PORIADNE SMRDÍ! Žeby novopečený množiteľ?
mario lences
05.03.20,16:59
Asi tak
ben555
24.03.21,21:22
Vždy sa pred kúpou odporúča pozrieť si o danom plemene psa informácie ako aj napríklad sklony k určitým chorobám. Takisto pri plemene Pomeraniana sú tu určité riziká. No chovná stanica by mala pri svojich psoch robiť testy, ktorými sa dá týmto ochoreniam u šteniat vcelku dobre predchádzať.
buchač
25.03.21,06:34
po roku mu bola diagnostikovania vrodená vada
=========================
LEN sa zamyslím...šľachtený pes s rodokmeňom a PP nemôže mať vrodenú vadu ?

Lebo na nete som sa dočítal, že..." Niekedy sa vrodené poruchy prejavia až postupným dospievaním..."
Chobot
25.03.21,10:44
Odpovedáš po roku. Potom dopletieš aj ostatných a odpovedajú, ako by sa niekto pýtal včera.

Tému radšej uzatvorím, mário to už bude mať asi vyriešené.