Laurinkai
03.03.20,08:44
Ahoj poraďáci. Po každej inštalácii aktualizácií sa mi zrušia moje nastavenia. Napr. hlas budíka, ukladanie fotiek z externej do internej pamäte, tapeta obrazovky. Čo s tým robiť prosím Vás? Automatické aktualizácie mám zablokované a aj tak sa spustila aktualizácia a všetky nastavenia odpálila. Dá sa to niekde nastaviť, aby to nerobilo? Ďakujem.
duves
03.03.20,07:54
Skus sem, asi tam budu lepší odborníci: https://forum.mobilmania.cz/forum-1972/Xiaomi.html
buchač
03.03.20,07:58
Laurinkai
03.03.20,08:07
Ďakujem za odkaz.
Laurinkai
03.03.20,08:45
Ďakujem.Toto mám nastavené. Ale mobil sa aj napriek tomu, keď bol v nabíjačke, aktualizoval. Ja tomu nerozumiem. Robí si čo chce. Ale prečo to všetko prestaví nechápem? Zvuky, písmo, ukladanie fotiek, skrátka všetko.
misoft
03.03.20,12:16
Ak sa jedná o aktualizácie aplikácii z Play Google - žiaľ - tzv. aktualizácia je vlastne preinštalovanie starej aplikácie novou (a vraj aktualizácia!!!) a teda sa všetko nastaví na default. To už - bol dodaný odkaz - zakázať automatické aktualizácie priamo v Play Google, alebo samotné Play Google v telefóne ZAKÁZAŤ. Takže nebudú chodiť ani upozornenia na aktualizácie, ani aktualizácie nebudú ponúkané.