Tom10
08.03.20,18:07
Dobry den, ma prosim niekto skusenosti, ak trpi glaukomom oka, ze mu pomohli aj nejake doplnkove preparaty? Ja mam naznak zaciatocneho glaukomu na jednom oku. Kvapky mi este zatial nepredpisali, tak uvazujem co by som mohla pre spomalenie brat..
veronikasad
08.03.20,17:17
Porad sa s ocnym lekarom, prave začína svetový tyzden boja s glaukomom. Vybraní ocni lekári budú merať ocny tlak - pogoogli
buchač
08.03.20,17:36
Veronka...zajtra si zavolám.....a o také dva mesiace sa dostavím na termín vyšetrenia. ;)
marjankaj
08.03.20,17:40
A načo tam budeš chodiť. Veď ti dá elektronický recept.:D
veronikasad
08.03.20,18:19
no neviem, počula som dnes v rádiu, že na budúci týždeň merajú v rámci toho týždňa očný tlak pacientom .... Vlani tieto vyšetrenia robili v nemocnici v Šaci - ak si Košičan.
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj2vpWYv4voAhWGYMAKHX7DDTEQFjABegQIAxAB&url=https%3A%2F%2Fwww.webnoviny.sk%2Fvzdravotnictv e%2Fzacina-svetoveho-tyzden-boja-proti-glaukomu%2F&usg=AOvVaw2x2lEwf0kJfc24bv3VMiAP
Dáša_
08.03.20,18:44
mne očná namerala hraničné hodnoty. Odporučila mi avilut ginkgo. Po pol roku sú vraj hodnoty OK. Cítila som aj zlepšenie čítania. Len teda, možem si dať tabletku iba ráno. Ked zabudnem a dala by som si okolo obeda, tak nazaspím a nezaspím :) A je problem s inými liekmi na riedenie krvi
buchač
08.03.20,21:19
Jančikám...si ty ale kôň...:D.
----------------------------
Veronka, sme sa asi nepochopili.
Ja chodím ku svojej očiarke už pár rokov...spojené nádoby diabetes - očný tlak.
bodliak
08.03.20,21:44
Pochválil si sa .., ako vždy.
Ozaj, a BWR vyšetrenie si už absolvoval ?
buchač
08.03.20,22:35
bodliak (Dnes 22:44) Pochválil si sa ..,
=================
Človeče boží...tebe už nič nepomôže.
Ty si normálne šialený v tom prenasledovaní mojich príspevkov.

Ale k veci samotnej, k tomu trápnemu komentáru.
Kto sa tu chváli ? Ja ? Ty si už fakt debil, keď si nepochopil, že ja sa skôr sťažujem na naše zdravotníctvo.

...a v konečnom dôsledku by sa dalo uvažovať aj inak.
Teda ak ja sa chválim...tak potom ty asi závidíš.

Ale vieš ty čo ?
Ja ti doprajem...kľudne šedý a aj zelený zákal, aby jednému nebolo smutno bez toho druhého...
Veď prečo by som ti nedoprial, budeš sa môcť aj ty chváliť...a hlavne budeš vedieť, o čom to všetko je.

P.S.:
...a pozdravuj avalik, posťažuj sa jej...a hlavne nezabudnite urobiť novú tému.
bodliak
09.03.20,06:02
Akou informáciou si prispel k téme Glaukóm, okrem tej, že "aj ja" ?
Nijakou. Zasieraš každú tému balastom.
Napíšeš "k veci samotnej" - a zase riešiš seba. Sebecký, sebestredný zakomplexovaný Homo inutilis.
buchač
09.03.20,07:03
Ty proste nie si, ty nemôžeš byť normálny.
Tebe už nie že očný nepomôže, toto je už na psychiatra.

Choď radšej dávať neužitočné...ešte je dosť príspevkov, kde si sa nerealizoval.
Tom10
09.03.20,08:49
Dakujem za odpoved Dasi, aj Veronikesad
marjankaj
09.03.20,09:22
marjankaj
09.03.20,09:26
Juraj a tebe neposlali SMS z ministerstva, aby si nechodil zbytočne k lekárom?:---
Myslíš, že ja nechodím k očnému na kontroly? A tiež ma nejaký vírus netankuje.:D
Tom10
09.03.20,15:02
Dakujem