Lenocka&78
08.09.06,14:38
Ahojte poraďáci, chcela by som poprosiť o radu, možno to bude znieť hlúpo, ale bola by som rada, keby ste ma niekto usmernili a poinformovali, čo obnáša práca na predajni, v maloobchode... aby som vedela na čo sa mám pripraviť... nemam skúsenosť a :D chcem posobiť ako skusena... idem na pohovor... chcem sa učit... musim ovladat JU, skladove... odkial mam začat... ?? poradte, dakujem:confused:
Marianna01
13.09.06,20:18
Ahojte poraďáci, chcela by som poprosiť o radu, možno to bude znieť hlúpo, ale bola by som rada, keby ste ma niekto usmernili a poinformovali, čo obnáša práca na predajni, v maloobchode... aby som vedela na čo sa mám pripraviť... nemam skúsenosť a :D chcem posobiť ako skusena... idem na pohovor... chcem sa učit... musim ovladat JU, skladove... odkial mam začat... ?? poradte, dakujem:confused:

Lenocka nerozumiem, ideš pracovať v predajni ako účtovníčka?
Ak ano, doporučujem, aby si chytro začala študovať, čo vlastne účtovníctvo je, lebo akokoľvek skúseno budeš pôsobiť, v praxi ti to nič nepomôže...
Danila
13.09.06,20:25
Vychádza mi z toho Tvojho príspevku, že ideš na pohovor o prijatie do zamestnania. Bude sa jednať aj o prácu účtovníčky. Ak nemáš o účtovníctve ani šajn, choď si zohnať do niektorej predajne kníh - Asi v Auparku - od Zoltána Takácsa Propedeutika účtovníctva. Kým to kúpiš, klikni si na zákony a študuj zákon o účtovníctve a čítaj to do omrzenia. A môžeš začať aj hneď. Účtovníctvo je ale veľmi, veľmi veľká drina. A precíznosť. Tak to maj na zreteli od samého začiatku. Želám, aby Ti všetko vyšlo podľa predstáv.