helax
08.09.06,13:47
Dobry den.
Potrebovala by som poradiť. V niektorych stánkoch predávaju rôzne chutné koláčiky, ktoré sú zmrazené a priamo pred vami ich upečú.
Je vidieť, že ich vyberajú z mrazničky. Neviem aký recept je použitý a či sú tie koláčiky predpečené a potom po vychladnutí zmrazené. Bolo by to super poznať postup ich výroby, lebo občas by sa doma zišla malá zásoba pre návštevu.
Ďakujem
helax
marči
08.09.06,15:03
Ahoj, ty myslíš asi Fornetti, nie ? (lekvárové, nugátové, tvarohové a rôzne slané). Myslím si, že je to nejaké kysnuté lístkové cesto. Alebo sa mýlim ?

Ja som sa tiež chcela na niečo spýtať: Pred nedávnom mali v Kauflande slané mrazené croissanty (polotovar), stačilo ich vybrať na plech, nechať ich tam vykysnúť a potom upiecť. Boli fantastické !!!! Také nadýchané, ľahučké ako páperko...Problém je v tom, že ich už odvtedy nemali a keď som sa na ne pýtala, vraveli mi, že to bola len "jednorázová" akcia. Preto sa vás chcem spýtať, neviete, kde by som ich zohnala ??? Tieto boli v sáčku, asi 25-30 ks, 900 g . Vyrába ich p. Maláková z Krížovej Vsi .
marči
08.09.06,15:29
Neviete niekto poradiť odskúšaný recept na kysnuté lístkové cesto ?
denisamka
08.09.06,17:24
Že si to ty, píše Ti hneď 2.
1. Potrebuješ: Maslové cesto: 240g masla alebo tuku, 120g hladkej múky, štipka soli;Kysnuté cesto: 300g hladkej múky, 30g práškového cukru, menej ako pol lyžička soli,25 g droždia, 2 žĺtky, 1,5dl mlieka,citrónová kôra, vanilkový cukor(vanilka)
Maslové cesto: na doske do hladkej múky rozsekáš maslo alebo tuk(môžeš dať aj oboje), pridáš štipku soli, zamiesiš, urobíš tehličku a dáš do chladu.
Kysnuté cesto: do misy dáš múku, vykysnutý kvások, postrúhanú citrónovú kôru, vanilkový cukor(vanilky), soľ, žĺtky, cukor a mlieko(podľa potreby. Cesto vymiesiš a necháš vykysnúť. Rozvaľkáš na doske. Tukové cesto rozvaľkáš na polovičnú veľkosť kysnutého cesta a položíš ho na kysnuté. Prikryješ maslové cesto lístkovím tak, že pozahýňaš okraje, popritláčaš a rozvaľkáš. Potom preložíš 3krát pošírke, pritlačíš a ešte na polovicu dĺžku a necháš ešte hodinu kysnúť. Znovu rozvaľkáš, poskladáš ako po prví raz a necháš ešte pol hodinu kysnúť. Nakoniec rozvaľkáš na potrebnú veľkosť a tvar.

2.recept: Potrebuješ: Maslové cesto: 250g hladkej múky, 200g masla
Kysnuté: 250g hladkej múky, č0g práškového cukru, 2 žĺtky, štvrť lyžička soli, citrónová kôra, vanilkový cukor(vanilka)25g droždia, 1,5 ml mlieka

Postup je ten istý ako pri prvom recepte. Ja robím vždy ten, na ktorý mám potrebné ingrediencie.
Veľa úspechov a trpezlivosti. Daj vedieť, či sa ti podarilo.
marči
08.09.06,18:01
Óóóó, ďakujem! Vyzerá to trochu zložito, alebo je to len zdanie ? Voľaktorý určite vyskúšam, ale až vtedy ak budem mať kľud v kuchyni...
janasv
08.09.06,19:08
Volá sa to pľundrové cesto.:p
marči
08.09.06,19:34
Áno, už som to niekoľkokrát počula, no ešte som to ani raz neskúšala. Ty máš skúsenosti s prípravou takéhoto cesta ? A tiež podľa týchto istých receptov ?
janasv
08.09.06,19:42
Ja zial nie, iba som to raz videla......v telke na JOJke. Zdalo sa mi to dost pracne, a tak si tie kolaciky radsej kupujem....:D:p
marči
08.09.06,19:46
A nevieš náhodou o tých "mojich" spomínaných croissantoch ? (prísp.č.2)
Nie tie kupuješ ???
janasv
08.09.06,19:49
Skoda, neviem....A ani brat nevidel.....:D
Ale ked poznas vyrobcu, tak mu napis, zatelefonuj, posli fax....;)
marči
08.09.06,20:00
Možno skúsim, vďaka !
A mimochodom- ak to dobre lúštim. Všetko naj..naj.. naj... k Tvojim blížiacim sa narodeninám ! (10.sept. alebo 9.okt.?????):)

K Tvojim narodeninám Ti želám,
nech máš život ako sen,
užívaj si každý deň,
od starostí žiadne vrásky,
v každej chvíli veľa lásky !

_________________________________________________
Marika
Laura1
08.09.06,20:13
A nevieš náhodou o tých "mojich" spomínaných croissantoch ?
Nie tie kupuješ ???
Moje rožky sú ako croissanty,- len naši hovoria, že sú lepšie. Prikladám recept, ktorý je pôvodne na zemiakové pagáčiky, potom úprava na rožky:
Zemiakové pagáčiky


Potrebujeme:
1 kg hladkej múky
6 dcl. mlieka
l droždie
l čaj.lyž. cukru
1,5 PL soli
2 dcl. oleja


1 Palmarin
4-5 stredne veľkých zemiakov / uvarené v šupke/


Zvyknem ich robiť z polovičnej dávky.

Vypracujeme cesto.
Po vykysnutí cesto rozvaľkáme, nastrúhame tretinu Palmarinu a zemiakov, 3 x necháme postáť po 10 min, a zakaždým nastrúhame margarín a zemiaky, zvyknem ešte zakaždým trochu posoliť – máme radšej slanšie – no každý podľa chuti.

Vykrojíme pagáčiky, natrieme žĺtkom a upečieme.
–––––––––––-

Pôvodný recept na pagáče som zmenila: cesto vyvaľkám, vykrojím radlíkom trojuholníčky, naplním – plátkový syr, šunka, bazalka, šampiňóny, syrokrém.
Vytvarujem rožky, natriem ich žĺtkom, kde som pridala aj trochu mlieka, na vech sezamové semiačka alebo rasca, prípadne iné.
Predhrejem rúru na 200 Co po 10 minútach pečenia stiahnem teplotu na 160 Co potom ich pečiem ešte cca 10 minút.

Plnka môže byť rôzna, napr. omáčka, ktorú dávam na pizzu, pridám kukuricu, šunku...

Do cesta sa môže pridať bylinková soľ, prípadne strúhaný cesnak.


Naozej sú super!!!
marči
08.09.06,20:18
Môže byť ! Už sa mi zbiehajú slinky....!:D Vďaka !
janasv
08.09.06,20:19
Možno skúsim, vďaka !
A mimochodom- ak to dobre lúštim. Všetko naj..naj.. naj... k Tvojim blížiacim sa narodeninám ! (10.sept. alebo 9.okt.?????):)

K Tvojim narodeninám Ti želám,
nech máš život ako sen,
užívaj si každý deň,
od starostí žiadne vrásky,
v každej chvíli veľa lásky !

_________________________________________________
Marika Sice mimo temy, ale velmi si ma potesila:):):):):)
Dakujeeeem. :p:p:p:pSpravny je ten prvy datum.;)
Ale hned za tym je Marie....tiez Ti prajem krasne meniny:p:p:):):p:p:):)
marči
08.09.06,20:25
Ďakujem krásne ! - a tiež mimotemy :p :) :)
marči
08.09.06,20:28
Keď už sme takto mimotemy mohla by so Ťa ešte na chvíľku otravovať ? Zatiaľ som eštenevkladala obrázok alebo súbor. Kde mám kliknúť, na čo, ak chcem vložiť prílohu ??;)
janasv
09.09.06,08:25
Prepac, vcera som uz bola uplne mimotemymimotemy. Ked si stuknes odpovedat, tak nizsie, pod okienkom na odpoved je dalsia modra lista -Dodatocne moznosti. Druhy chlievik je Prilozene subory a tlacitko Prilohy pridat/odobrat. Tam stuknes a potom sa Ti objavi okienko, kde je - Prilozit subor z pocitaca - Prochazet - tu si najdes, kde sa to v Tvojom pocitaci nachadza a potom treba este stuknut -Stiahnut, aby sa to stiahlo na Poradu. Ak je subor OK - prida ho ako polozku /moze byt pridanych aj viac suborov/ ak je velky - oznami Ti, a neprida ho.;)
marči
09.09.06,09:19
mimotemy Žeby sa mi to podarilo ?
marči
09.09.06,09:22
Hurá, zdá sa, že to ide!:) Nevedela som rýchlo nájsť nejaký obrázok malého formátu, tak teda aspoň toto z mobilu...:p Len ešte neviem, ako mám postupovať, ak chcem pridať z inej web stránky - čo tam napísať, www adresu ?:confused: Ďakujem
marči
17.09.06,11:47
Asi takto vyzerajú ti moje spomínané croissanty (príspevok č. 2)
janasv
17.09.06,12:09
Mnam.......:p:p:p:p:p:p:p
janasv
17.09.06,12:11
Hurá, zdá sa, že to ide!:) Nevedela som rýchlo nájsť nejaký obrázok malého formátu, tak teda aspoň toto z mobilu...:p Len ešte neviem, ako mám postupovať, ak chcem pridať z inej web stránky - čo tam napísať, www adresu ?:confused: Ďakujem
mimotemy
Ja si vacsinou ten obrazok ulozim k sebe do PC a potom ho pridam k prispevku. Ale, podla ma, kludne mozes pridat aj www adresu - link.:p;)
marči
17.09.06,12:28
mimotemy
Ja si vacsinou ten obrazok ulozim k sebe do PC a potom ho pridam k prispevku. Ale, podla ma, kludne mozes pridat aj www adresu - link.:p;)

Ahoj, pokračujem ešte mimo témy...mimotemy vkladanie fotiek z PC by mi už išlo. No keď sa pozriem do toho druhého okienka: " Priložiť súbor z inej webstránky", neviem, čo a ako presne napísať do toho okienka a potom už samozrejme nasleduje stiahnutie.:confused:
Elena Navrátilová
17.09.06,12:33
Asi takto vyzerajú ti moje spomínané croissanty (príspevok č. 2)

Ak sú tie croisanty také chutné ako sú fotogenické...;) Aj keď mimotemy
marči
17.09.06,12:43
Ak sú tie croisanty také chutné ako sú fotogenické...;) Aj keď mimotemy

Priznávavam, je to tak trošičku mimo témy, ale veď oni sú predsa zmrazené - len pred tep. úpravou a nie po...:D :)
Niekedy je celkom škoda, že sa chute nedajú prenášať cez PC....;)
Lucuš
21.09.06,09:37
Ja som čítala v časopise nový čas pre ženy alebo v báječnej žene lístkové cesto bez prekladania, nemáte niektorá tento recept?
marči
22.09.06,15:04
Ja robievam z hotového, mrazeného cesta, :p ale môžem sa Ti pozrieť na nejaký recept. Ak nájdem napíšem.
jess
23.09.06,16:14
teda baby...to je krkolomný a zdĺhavý recept...už som celá upľundrovaná :D:o...a koláče nikde:rolleyes:...ešte pol hodinu a šup do pece...a to som ich chcela pôvodne na večeru :eek:
tonkat
22.03.07,23:24
Asi takto vyzerajú ti moje spomínané croissanty (príspevok č. 2)
Marči, už sú tu zas!!!!!! Ale len do soboty v kauflande.
Muška
22.03.07,23:40
a tu je aj tá pani, ktorú hľadá "marči"
http://www.zoznam.sk/firmy/?id=89645
marči
23.03.07,07:44
Marči, už sú tu zas!!!!!! Ale len do soboty v kauflande.
Ahoj tonkat, si zlatá, že si ma na ne upozornila ! Hneď ako som ich zbadala v letáku, bola som si ich kúpiť ! U nás ich už od stredy nemajú...:mee: !
Ďakujem ! :)
marči
23.03.07,07:49
a tu je aj tá pani, ktorú hľadá "marči"
http://www.zoznam.sk/firmy/?id=89645

Ďakujem Muška ! Ja som tej pani mailovala, pýtala som sa jej na tie croissanty, ale mi neodpovedala. Ale to bolo hádam aj pred 2 mesiacmi. Našťastie ich teraz mali v Kauflande.
Ešte raz vďaka ! :)
marči
22.01.08,20:23
Ahojte, pre všetky, ktorých to zaujíma - snáď už nie je neskoro !
Od minulého týždňa majú mrazené croissanty v Kauflande. U nás ich ešte stále majú (teraz nie sú v akcii :---:)) - cena 39,90 SK.
betyna8
23.01.08,06:27
Ak máte možnosť,rôzné mrazené maškrty a pečivo majú aj v Metre.