LenkaDa
14.03.20,12:12
Ahojte, pomôžete mi prosím? Keď mal daňovník iba 1 príjem podľa autorského zákona, vyplnil DP B: príjem podľa §6 ods. 2 písm a) a uplatnil paušálne výdavky... aké prílohy prikladá k DP??? Ďakujem mockrát za každú radu...
kn-alka
14.03.20,13:06
žiadne