ziv123
18.03.20,09:44
Myslím že táto otázka je dnes aktuálna. Objednali sme si s manželkou, na mesiac júl cez cestovnú kanceláriu samoplatcovia pobyt v Rajeckých Tepliciach. V cene sú aj procedúry aj wellnes a podobne/. Všetko sme komunikovali cez e-mail. aj faktúru sme dostali cez e-mail, obchodné podmienky a podobne. Pobyt sme ešte nezaplatili, lebo uhradenie faktúry je v termíne do 29.apríla . Vidíme že , mimoriadna situácia na Slovensku môže trvať ešte mesiace. Aj keby som zaplatil ten pobyt a kúpele by boli otvorené, tak nemusia tam fungovať všetky služby /wellnes a podbne./-Chcem im poslať storno teraz, povedzme začiatkom apríla. Môžem im dať storno iba e-mailom? Tak sme doteraz komunikovali? Alebo zaslať storno pobytu pre istotu poštou? Myslím že to sa bude týkať veľa slovákov ktorí rezervovali pobyty v CK na Slovensku a v zahraničí v januári keď ešte nevedeli že príde niečo také, čo tu nebolo od 2. svetovej vojny...
Tweety
18.03.20,09:08
Veď sa riaď podmienkami, ktoré si dostal. A okrem iného, ak si faktúru dostal mailom, tak aj storno sa logicky dá riešiť mailom, či?
ziv123
18.03.20,10:15
No neviem, či sa storno dá riešiť mailom. V takej situácii som ešte nebol. Ja im dám e.mail že stornujem rekreačný pobyt a oni sa budú tváriť ako mrtvý chrobák , a nedajú odpoveď že e.mail dostali,
Tweety
18.03.20,10:27
potom sa rovnako môžeš tváriť aj ty, že si nedostal nijakú faktúru, či?
ziv123
18.03.20,10:39
Neviem ako to je.Veď sa pýtam, poštárka mi od nich začne nosiť doporučene listy a potom čo?Ja mám podľa zmluvy právo im dať storno do myslím 23 dni pred uskutočnení pobytu. /pobyt je v júli/To je ešte ďaleko , Vieš tweety cestovky majú právnikov, len sa pýtam aby som niečo nezanedbal.Napíšem im e-mail že stornujem , teda stornujem v lehote , oni neodpovedia..to som myslel. N