deane7
23.03.20,11:34
Viete poradiť či je na trhu domáca pekárnička ktorá by vedela upiecť čisto ražný kváskový chlieb? Žiaden pšenično-ražný nechcem, ak bude aj ťažší mi nevadí, hlavne aby upiekla čisto ražný. Kedysi som robil pšeničný v pekárničke Eta, bol chutný, no teraz nemôžem pšeničnú múku. Niekedy som videl u ktorejsi myslím Panasonic že mala program na ražný, no nepodarilo sa mi nájsť manuál kde by som zistil ako sa ten chlieb robí, teda neviem či dokáže čisto ražný.
ivka70
23.03.20,11:34
Podla mna to zvladne kazda pekarnicka s programom na pecenie celozrnneho chleba.
Idealne je, ked je programovatelna a mozes program nastavit cely podla svojich potrieb.
Tu je jeden navod aj s postupom ako zaobchadzat s kvaskom pri pekarnicke:
https://cerkala.blog.sme.sk/c/492902/fotorecept-kvaskovy-chlieb-v-automatickej-pekarni-pre-kazdeho.html
deane7
23.03.20,12:06
Ale v tom návode je síce kvások ale ide tam múka pšeničná resp. špaldová, takže nič pre mňa, ja potrebujem 100% ražný chlieb.
ivka70
23.03.20,12:09
Nejde o recept, ide o pekarnicku a jej vlastny nastavitelny program a postup pri kvaskovom chlebe. Ved na to si sa predsa pytal.

Kazdopadne na konci receptu je rozny vyber muk a je tam zmienka aj o cisto raznom. :)