Ewa48
29.03.20,13:00
Naša prevádzka je zatvorená, lebo sa odhlásili klienti, firma je zamknutá.
Kto mohol, hodil sa na OČR a PN, ostatných zamestnávateľ telefonicky požiadal, aby si požiadali o neplatené voľno, že firma je zamknutá. Vyhoveli sme a teraz to ľutujem.

Písomnú výzvu od zamestnávateľa, aby sme nechodili do roboty a požiadali o neplatené voľno, nemáme.
Napr. ja som podala žiadosť o neplatné voľno mailom po telefonáte vedúceho pracovníka, že klienti sú odhlásení, firma je zatvorená a že ostatní zamestnanci, čo nemajú OČR a PN, si požiadali o neplatené voľno.
Mám teraz spätne požiadať firmu o písomnú výzvu, aby som nechodila do roboty, s uvedením dôvodu?
Som ochotná vymeniť čerpané voľno neplatené za dovolenku, spätne. Je firma povinná vyhovieť mi ?
Alebo som bola hlúpa, moja smola?
Po minutí dovolenky chcem, aby šlo o prekážku zo strany zamestnávateľa. Je to ok? Ako to urobiť? Musia mi písomne (?stačí mailom) - oznámiť, že firma nepracuje a vyzvať ma, aby som nešla do roboty?

Ina, dúfam, že bude zverejnené, že kto dostal pomoc od štátu v súvise s COVID19. Aby si zamestnávateľ nenechal kompenzácie a zamestnancom nedal nič - nejaké kompenzácie platu. Orgány by tiež mohli (MPSV alebo iné) stannoviť pravidlá, koľko z kompenzácií by mali dostať zamestnanci. Celé je to aj strašná pôda pre korupciu, ale to len na okraj, sem to nepatrí.

Prosím radu, ako si to - my (aj hlúpi) zamestnanci - máme ošetriť.

Veľmi pekne ďakujem za Vaše rady.
veronikasad
29.03.20,13:16
Ako si formulovala ziadost o neplatene volno? Uviedla si obdobie trvania?
Mária27
30.03.20,13:52
Riešte to spolu so zamestnávateľom, nevieme, čo on urobil ďalej. Nechcel vám zle, nechcel prepúšťať. Teraz by mohol nejakú podporu získať pre seba aj pre vás.
Veronika sa pýtala, ako si formulovala žiadosť, na ako dlho ...