lubko6394
30.03.20,21:38
Všelijaké obmedzenia pre občanov sa prijímajú zo dňa na deň, ale nikomu zatiaľ nevadia tie úzke uličky napr. v Kauflande. Akciové tovary na paletách kde vozík ledva prejde, tovar umiestnený pred regálmi takisto nikomu nevadí akurát že sa lepíme jeden na druhého. Nestálo by zato zakázať zúženie hlavných uličiek takýmito prekážkami ? Prečo je tá ulička rozdelená na cca 2 x 1 m priechod + 1x 1 m paleta ? Bez tých paliet by ostalo cca 3 m šírky hlavnej uličky.
jelalim
30.03.20,20:03
áno, ale na tých paletách je presne ten tovar, co v Italy a podobne postihnutych miestach chybal.

Ja osobne som rad, ze tovar mame. Mame moznost dokonca vyberat a cestoviny a hajzlak kupujeme za normalne ceny. Lokalne sklady v Kauflande a podobne nikdy neratali s takouto situaciou.

Nehladajme furt na vsetkom chyby. Lebo si to nahodou niekto precita zakaze to a o tyzden sa budes bit o rolicku toaletaku pri prazdnom sirikom regale zo siestimi spolunakupujucimi.
buchač
30.03.20,20:14
Nestálo by zato zakázať zúženie hlavných uličiek takýmito prekážkami ? Prečo je tá ulička rozdelená na cca 2 x 1 m priechod + 1x 1 m paleta ? Bez tých paliet by ostalo cca 3 m šírky hlavnej uličky.
Kto by to zakázal ?...Machrovič ?...kuwa, ten nevie spočítať iné a nie palety.
https://www.facebook.com/neverimfalosnympolitikom/videos/229672788411962/UzpfSTEyNjcyNjIzOTU6MTAyMTYxNjg2MTYzMDkyNzE/

Keby si poznal obchodnú politiku týchto marketov, tak by si sa nečudoval.
lubko6394
30.03.20,20:45
Nestálo by zato zakázať zúženie hlavných uličiek takýmito prekážkami ? Prečo je tá ulička rozdelená na cca 2 x 1 m priechod + 1x 1 m paleta ? Bez tých paliet by ostalo cca 3 m šírky hlavnej uličky.
Kto by to zakázal ?...Machrovič ?...kuwa, ten nevie spočítať iné a nie palety.
https://www.facebook.com/neverimfalosnympolitikom/videos/229672788411962/UzpfSTEyNjcyNjIzOTU6MTAyMTYxNjg2MTYzMDkyNzE/

Keby si poznal obchodnú politiku týchto marketov, tak by si sa nečudoval.

Však nie som debil a ich taktiku v normálnom stave chápem. Ale včuleky nie je nič normálne. Podstatné ale je rýchlo a bezpečne nakúpiť a nie kľučkovať medzi paletami. Trebárs dočasne zúžiť sortiment,
kopretinka
30.03.20,20:54
:confused::confused::confused:
:eek::eek::eek:
:D
korela
30.03.20,20:57
Netreba prepadať panike. Ak si človek dobre nakúpi, bude spokojnejší, čo psychike iba prospeje.
Vždy je lepšie vkročiť do zásobeného obchodu, ako prázdneho.
Toto všetko prejde.
misoft
30.03.20,21:21
Bóže.... bez urážky, väčšiu stupiditu som nečítal.
Tak sa nelep na toho pred sebou. Počkaj, veď ten pred tebou o chvíľu pôjde ďalej.
Úzke uličky ti vadia, ale že niekde sa na teba nalepí "spoluobčan" - to ti je asi jedno.
bodliak
30.03.20,22:24
Pre debila - každý debil.
buchač
31.03.20,05:37
Pýtam sa :

- To z akého dôvodu bola zmenená debata na otázku ???
- To prečo bol vymazaný môj príspevok ???
- To komu z kompetentných až tak statočne drbe ?
lubko6394
31.03.20,07:58
Asi si nepochopil. Štvú ma tie hlavné komunikačné dialnice cez ktoré by som preletel ak by bol priestor a vždy sa tam ktosi moce a obísť sa nedá. Ak slušne čakám na uvoľnenie tak sa vždy ten lepič nájde a potom ani dopredu a ani dozadu lebo je tam paleta šampáňa oleja...
misoft
31.03.20,08:49
Ak ža to ŠTVE, tak potom NELEZ do toho obchodu!
bettylou
31.03.20,21:20
šak dlab nato a napíš ešte raz..
bettylou
31.03.20,21:24
Ty nič nečakaj, urob hodiny a obehni z druhej strany ako čávo