Jana Maria
31.03.20,08:31
Dobry den,vlastnym zmrzlinovy stanok s malym vydajnym okienkom,pracujem sama,blizia sa pekne casy,slniecko a ja koli coronavirusu musim byt doma,celu situaciu chapem,ale som uplne bez prijmu
Chcem sa spytat,keby som balila zmrzlinu do termo boxov a este zabalenu,okienko by sa zatvaralo a otvaralo, dodrziavali by sa vsetky kriteria bezpecnosti,dezinfekcie,vsetko co pozaduje hygiena,ja rusko,rukavice,dezinf.prostriedky atd.
Dalo by sa takymto sposobom predavat zmrzlinu?
Prosim viete mi poradit?
Dakujem,pekny den
marjankaj
31.03.20,07:26
žeby zasielať zmrzlinu kuriérom?:---
Jarka 1
31.03.20,07:34
Áno, dalo by sa. Zmzlina patrí medzi potraviny, však aj alkohol sa predáva v potravinách. Otázne je, ako veľmi by išiel kšeft. Zmrzlina sa nedá lízať cez rúško a asi by sa nenašlo veľa ľudí, ktorí by kúpili zmrzlinu a odniesli na zjedenie domov.
misoft
31.03.20,08:56
A) Predaj potravín aj cez výdajne okienko - je to predsa povolené. Tam by problém nebol.
B) Ako bolo spomenuté - čo by si tým dosiahla? Nič, pretože na verejnosti je ZAKÁZANÉ chodiť bez rúška a zmrzlinu ti nikto oblizovať nebude cez rúško a ak by oblizoval, tak rúško musí ísť dole a klient by MOHOL dostať aj pokutu - takže ten zákazník si skôr spočíta, čo je pre neho lepšie. Či 10 minút labužiť, a prípadne zaplatiť pokutu, alebo si ušetriť pokutu a zájsť chuť na zmrznutú lahôdku. A na 100% vyhrá - radešj zmrzlinu NIE!

A budeš tam kde predtým.
Jana Maria
31.03.20,11:45
Ved ano to suhlasim...
Ja som myslela ze balit do termomisiek a zoberu si to domov
Dáša_
31.03.20,11:52
možeš to skúsiť. len si treba do predu spočítať, aby si na tom nakoniec neprerobila ešte vaic. Lebo možno budeš mať x euro. Lenže náklady na to, aby si vyrobila tolko zmrzliny môžu byť oveľa vyššie. Teda, ak ju nemáš hotovú niekde na sklade