Majka 118
31.03.20,22:05
Dobrý deň, chcela by som sa poradiť s ľudmi, ktorí pracujú v účtovnom programe POHODA. Zamestnanec, ktorý pracoval v našom obchode pre uzatvorenie predajne bol presunutý na firmu, kde mu bola pridelená iná práca. V mesiaci marec ale odrobil 15 dní po 8 hodín a 7 dni po 5 hodín. Odmeňovaný je mesačnou mzdou . Pracovný čas 8 hodinový 5 dní v týždni. Ktorý rozvrh pracovného času by som mala použiť ? Predpoklad je že zamestnanec bude počas zatvorenia obchodu pracovať len 5 hodín denne. Je to správne keď nebude mať naplnený fond pracovného času 40 hodín týždenne ? Nemá to vplyv aj na nejaké iné zložky ?....napr. krátenie dovolenky ? Nie som expert na mzdy..učím sa. Ďaľší zamestnanci sú na OĆR z dôvodu uzatvorenia škol. Platí, že ak budú dlhšia ako 100 dní, môžem im krátiť dovolenku ? Ďakujem za každú radu.:rolleyes:
avalik
31.03.20,21:07
tie hodiny co mu chybaju je prekazka na strane zamestnavatela
ano, kratenie podla ZP
veronikasad
31.03.20,21:16
odkedy má uzatvorenú dohodu o zmene pracovnej zmluvy ?
ivka70
01.04.20,06:14
Ak nedoslo k zmene pracovnej zmluvy a skrateniu tyzdenneho pracovneho casu v zmluve, musi mu zamestnavatel rozdiel v hodinach zaplatit ako prekazku v praci na strane zamestnavatela.