martin+
01.04.20,19:50
Poradte mi prosim mame pred domom nekrytu terasu zlozenie je deka spojena s domom a na tom je ipa a poter ...problem je v tom ze to uz sa to krusi mala by na to ist mrazuvzdorna dlazba. Poradte mi ako dat ten poter do kopy aby na tom dlazba drzala rozmyslal som ze by som to co ide dole trocha obil s kladivom pozametal povisaval naimpregnoval a dal na to nivelacku a na to tu dlazbu .....poradte mi ci je to dobry napad prip. navrhnite nieco ine za kazdy napad budem vdacny
buchač
01.04.20,17:59
Navrhujem, začni u seba...uprav si ten príspevok.
Proponit2
03.04.20,12:18
Ja by som ten poter odstránil /vidím dosť velké trhliny/ + ipu. a na ten čistý betón by som dal tekutu hydroizoláciu, balkonovy poter od Weber + flexilepidlo a dlažba a vydrži min. 25 rokov.
martin+
03.04.20,16:07
Dakujem
martin+
09.04.20,18:20
Ma niekto este nejaky napad???
buchač
09.04.20,18:43
Ten tvoj prvotný popis je o dvoch veciach.

Vyzval som ťa na na úpravu príspevku...no aj keď je tam poznámka, že došlo k úprave, tak ju tam proste nevidno.
Sorry, ale do príspevku o dvoch vetách nedať ani bodku alebo čiarku ? Pravopisné chyby sú mi ukradnuté, aj keď aj to o niečom svedčí ....

No čo si neupravil - neupresnil technické informácie, tak to je už o niečom inom.
Zloženie deky je ipa a poter...no fasa výpovedná info !!!

Tak čo vlastne chceš ?
Odsratá robota až do het...naondiať do rúk tým, čo to robili.

P.S.:
Ešte by ma zaujímalo, že ako by sa mala dávať tá dlažba, keď vlastne nieto kde...viď obr. 4.
marjankaj
09.04.20,20:45
buchy a selfíčko na štvrtej foto ti je málo?:---
buchač
09.04.20,21:19
buchy a selfíčko na štvrtej foto ti je málo?:---
Hm...čo ti na to povedať ?
Najkrajšie na fotkách je lavica na sedenie, celkom sa mi páči.