adam17
06.04.20,16:43
Dobrý deň, existuje nejaký vzor potvrdenia pre zamestnancov, ktorý dochádzajú za prácou z iných okresov. Jedná sa mi o terajšiu situáciu, kedy máme zamestnancov, ktorý dochádzajú z iných okresov, aby sa v prípade kontroly v čase od 8.4.2020 - do 13.4.2020 vedeli preukázať.
Ďakujem
misoft
06.04.20,14:54
Neexistuje! Vytvor si sám - uvedieš zamestnávateľa, miesto pracoviska a to že XY je zamestnancom v danom podniku, závode.

Štempeľ, podpis....

mimotemy
Tiež nechápem, že niektorí nevedia použiť vlastnú iniciatívu a len všade hľadajú vzory, tlačivá, keď na takéto situácie sa nevytvárajú. Alebo si myslia, že štátne úrady budú pre nich furt vymýšľať nové lajstrá? A to chceme odbúrať byrokraciu.
vicktor
07.04.20,07:51
Snad staci foktokopia pracovnej zmluvy.
adam17
07.04.20,11:03
ano rozposlala som im kópie pracovných zmlúv. Avšak máme takých pracovníkov, ktorí chodia na predajne a nie sú stále na jednej predajni a v jednom okrese. Tým sme vystavili potvrdenia, že sú našimi zamestnancami a v tom období budú na danej prevádzke.
ivka70
07.04.20,11:04
Potvrdenie nepotrebuju.
Policajti budu s nimi pri zastaveni vypisovat dotaznik, kde daju dovod, ze idu za pracou a kam.
Az neskor sa budu overovat udaje a posielat pokuty, ak to nebude pravda.
Katy a R
07.04.20,11:08
ozaj by som pracovnú zmluvu neukazovala policajtovi ... nič netreba preháňať!;)
ivka70
07.04.20,11:26
Presne a okrem toho, samotna existencia pracovnej zmluvy nedokazuje, ze zmluva stale trva ani to, ze v ten den mali pracovat
kazdopadne, policajt tam nebude na to, aby studoval pracovne zmluvy roznych typov
Mária27
07.04.20,18:00
Kontrolovaní nebudú všetci, to by sa nestihlo, iba náhodne. V telke to vysvetľovali tak, že obyčajné potvrdenie môže stačiť, pri podozrení si to kontrola overí. Takto sa kontrola môže urýchliť, inak dajú vypĺňať dotazník a overovať budú jeho pravdivosť.