Zita5
11.09.06,10:05
Dnes som dostala takýto e-mail


Prezídium Policajného zboru

odbor dokladov a evidencií

por. Ing. Juraj Solčanský

tel: 0961050248 *Varovanie od firmy AGEM !!!*



Prosím, pošlite túto správu každému, kto má prístup k internetu.

Môžete dostať na prvý pohľad neškodný e-mail s prezentáciou v Power Pointe

pod názvom "Life is beautiful". ("život je krásny")

Pokiaľ ju obdržíte, za žiadnu cenu prezentáciu NEOTVÁRAJTEa okamžite ju

vymažte.

Pokiaľ ju otvoríte, na vašej obrazovke sa ukáže správa :*



"It is too late now, your life is no longer beautiful."*

("Už je príliš neskoro, teraz váš život už nie je krásny")*

Následne STRATÍTE VŠETKO vo vašom PC *a osoba, ktorá vám toto zaslala,

získa prístup k vášmu menu, emailu a heslu.

Toto je nový vírus, ktorý vstúpil do obehu v sobotu poobede.

AOL už potvrdil, že je to vážne a že antivirové programy nie sú

schopné tento vírus zničiť. Vírus bol vyrobený hackerom, ktorý si

hovorí "life owner".



Prosím, pošlite túto správu všetkým vašim priateľom a požiadajte ich,

aby ju čo najrýchlejšie poslali ďalej.
Zuziana
11.09.06,08:30
Zitka, pozri www.hoax.cz .... táto téma tu už niekoľkokrát bola
bezradná
11.09.06,10:51
Ja mám na tento e-mail už alergiu:mad:, lebo som ho behom 2 mesiacov dostala aspoň 5 krát. Keď mi prišiel prvý raz, poctivo som ho rozposielala každému známemu. :eek:
endrju
11.09.06,11:12
Ja mám na tento e-mail už alergiu:mad:, lebo som ho behom 2 mesiacov dostala aspoň 5 krát. Keď mi prišiel prvý raz, poctivo som ho rozposielala každému známemu. :eek:

Asi ja preto Ti ten e-mail prišiel už 5 krát.

Keby si bola vymazala prvý e-mail namiesto jeho rozosielania všetkým známym, možno by si ho dostala iba 3 krát. :D
Alebo ... 100 krát? :eek:
bezradná
11.09.06,11:25
Asi ja preto Ti ten e-mail prišiel už 5 krát.

Keby si bola vymazala prvý e-mail namiesto jeho rozosielania všetkým známym, možno by si ho dostala iba 3 krát. :D
Alebo ... 100 krát? :eek:
Vieš v tom je sranda, že mne to poslala osoba, ktorá je pre mňa na 95% dôveryhodná, tak som ani neskúmala pôvod. A ona k tomu bola tak poctivá, že mi to poslala nielen na súkromnú adresu ale aj do roboty. :o
endrju
11.09.06,16:14
Vieš v tom je sranda, že mne to poslala osoba, ktorá je pre mňa na 95% dôveryhodná, tak som ani neskúmala pôvod. A ona k tomu bola tak poctivá, že mi to poslala nielen na súkromnú adresu ale aj do roboty. :o
Hoax má šancu na "úspech" práve preto, že sa šíri najmä prostredníctvom ľudí, ktorí sa navzájom poznajú... ;)
bepo
11.09.06,17:58
Ty bláho,ja som to nikomu neposlal,určite všetkým umrel pcík :D
lenkak
11.09.06,18:11
ja ani nedostala, takže ani neposlala.:D
Orim
12.09.06,10:40
Je to divné, nie že by mi to chýbalo ale ešte som tento nedostal. Na druhej strane všetky emaily typu ".... pošli to ďalej ináč sa ti nebude dariť ....nepomiluješ sa minimálne najbližší rok" :D zásadne mažem. Sú tu ešte také ktoré mažem a ani ich neotváram je to podľa adresy z ktorej mi to príde.
Mažem tiež všetky anglické. Ale už som vymazal aj taký čo som vymazať nemal. Jednej známej prišla letenka na môj email a ja som na to zabudol a ako vždy som všetko vymyzal. Ale našťastie sme situáciu zachránili. :)