rasto77747989
10.04.20,07:00
Objednal som si cez eshop(zajo)tovar v hodnote (204.7€)lenze som sa pomylil a peniaze som poslal na iny ucet ale stale ucet zajooutdoor.V mojej banke mi povedali ze to mam skusit vybavit s nimi (lenze nik mi nedviha,neodpovedaju mi na emaily) a potom mozem cez moju banku poziadat o vratenie platby samozrejme za poplatok (20€).Nie je este ina moznost .Ako si mozu nechat cudzie peniaze len tak.PS:platbu som realizoval 2.4.2020.Dakujem
vicktor
10.04.20,06:28
"ale stale ucet zajooutdoor" - a chcel si poslat komu? Tomu zajovi? Ako vies, ze ma viac uctov? Ak ano, tak sa to vysvetli. Ale asi az po sviatkoch.
misoft
10.04.20,07:48
Nikto nedvíha, na majly neodpovedajú.... síce teraz sú sviatky, ale niektoré e-shopy mávajú aspoň automatické odpovede.
Okrem toho - na stránke https://www.zajo.net/sk svieti oznam o dočasnom pozastavení tovaru a otvorenie 16.4.
Takže skús potom. Ak ani potom nebude reakcia, riešiť takto: https://banky.sk/58918-sk/ako-sa-dostat-k-peniazom-ktore-ste-omylom-poslali-na-cudzi-ucet/

Inak platí - ak platíš on-line - DVAKRÁT si skontroluj údaje, ktoré si zadal, pri potvrdzovaní transakcie (niektoré IB majú) vyskočí ešte jedna kontrola a až potom odošli.
veronikasad
10.04.20,07:53
Odkial si zistil ine cislo uctu a ako vies, že patri tej istej firme?
misoft
10.04.20,07:55
Ja mám tušáka... niekde sa v čísle pomýlil a teraz to už neposlal na ICH iný účet, ale niekomu, čo ani nečakal veľkonočné jajco :D - majiteľa nezistí, prachy neuvidí.
jelalim
10.04.20,07:56
1. poziadat majitela uctu o vratenie, ak ho poznas.
2. riesit pravnou cestou
3. poziadat v banke o sprostredkovanie vratenia platby, toto moc velky vynam nema, lebo tvoja banka posle poziadavku do banky prijemcu a banka prijemcu poziada ich klienta aby peniaze vratil. Tento klient musi zadat pokyn, aby sa platba odoslala spat. Ak kontakt na majitela uctu ty mas, dokazes urobit to iste sam a ovela rychlejsie a efektivnejsie. V tvojej banke to ma vyznam riesit len v tedy, ak si zadal platbu na ucet kde nepoznas majitela uctu.
Katy a R
10.04.20,08:56
keďže je to jedna firma (ako píšeš) - tak nevidím problém . pošli mail - žiadosť o preučtovanie (do správneho chlievika) - prílohu prilož - to potvrdenie o platbe. môžeš aj nejaké vysvetlenie, že si sa pomýlil ...
(jasné, že cez sviatky zrejme nerobia - tak len vydrž. mal si riešiť skôr)
.....
po doplnení: - že neviem, čo vlastne riešiš? načo píšeš, že si sa pomýlil a poslal na iný účet? - je normálne, že inštitúcia má viac účtov - je na tebe, ktorý si vyberieš. Hlavne že je VS správny! priradia si podľa neho.
marjankaj
10.04.20,09:23
Jeho nezaujíma ich preúčtovanie. On iba chce aby dostal objednaný tovar.
marjankaj
10.04.20,09:29
Alebo im môže dať zahrať pesničku v rádiu.
Katy a R
10.04.20,09:42
však ak chce - tak nech si opraví to svoje "pomýlenie"! ... alebo bude čakať, že to hádam zaňho niekto spraví ...
rasto77747989
10.04.20,15:19
Nazdar dakujem za nazory ale na potvrdeni o zrealizovanej transakcii svieti majitel uctu zajo outdoor
rasto77747989
10.04.20,15:27
Ja som poslal peniaze na ucet ktory bol zadany cez platba vub ib lenze medzitym mi poslali na email zalohovy list na ktorom bolo ine cislo uctu ale na obidvoch sedel variabbilny symbol