ludmilaikov
13.04.20,12:11
Bezdôvodne.

Overenie som poslala a nič.

Pokúsila som sa založiť ďalší účet, aj ten je blokovaný.

Tak neviem. Robí to nejaký sprostý automat alebo nás terorizuje skupina privilegovaných facebooksákov?

Nikde som nenašla informácie, ak ma FB trestá(?) blokom, na ako dlho, či ako si spraviť nový účet bez nového mailu a telefonu....

Celé choré.
veronikasad
13.04.20,10:16
Ma ta zaco trestat?
ivka70
13.04.20,10:34
Novy ucet s tym istym mailom a telefonom nezalozis, ked uz taky existuje - aj ked blokovany. Bezdovodne ta nezablokuju.
Prestuduj si pravidla, co si porusila a pouzi standardne sposoby, ako sa odvolat ci odblokovat
https://www.google.com/amp/s/m.wikihow.cz/Jak-obnovit-zablokovan%25C3%25BD-%25C3%25BA%25C4%258Det-na-Facebooku%3famp=1
misoft
13.04.20,12:20
Napíšem po svojom: nie celé choré. Tí, čo sú na FB, začínajú byť chorí. Bez FB sa ani vy***ť nejdú.
Ten, čo nemá FB - ten je v pohode! Ja som v pohode! :D
ludmilaikov
13.04.20,14:58
Asi nie si. Lebo: načo sa ozývaš? Nemáš s kým trepať ? FB funguje aj ako inzercia, génius.
buchač
13.04.20,15:08
ludmilaikov (Dnes 16:58) FB funguje aj ako inzercia, génius.
====================
Hm...skús si pozrieť, či sa dá predať/kúpiť cez FB niečo, čo je pre tých dilinov nevhodné....napríklad zbraň.

Skús si ponadávať...skús sa správať nie podľa ICH kritérií.
Ja som dosť demokratický, ale čo je veľa, to je veľa.

Teraz je ten koroňa vírus...čo je dosť blbé.
Ale ak by kľakol FB, tak poniektorým by sa zrútil ich virtuálny svet - život...
misoft
13.04.20,15:23
ludmilaikov (Dnes 16:58) Asi nie si. Lebo: načo sa ozývaš? Nemáš s kým trepať ? FB funguje aj ako inzercia, génius.
---------------------------------------------------------------
Už len tam sledovať inzerciu - no zbohom! Veď najviac podvodov (okrem podvodných e-shopov) je práve z FB!
A že nemám s kým trepať? To je skôr píš-čítaj, ale lepšie je "trepať" s niekým zoči-voči!
A niektorí pri***ní knihoksichti? Písať ešte aj o tom, ako sa vy*ral, aké mal veľké h*vn* - no čistý debilizmus.
marjankaj
13.04.20,16:01
Niekto trepe na FB a niekto zase na porade. Nemáš to jedno?
marjankaj
13.04.20,16:27
Milan a kde si bol doteraz? V karanténe?
ludmilaikov
13.04.20,16:41
Ak nemáš čo povedať, mlč prosím.
korela
13.04.20,16:42
Ja ti s odpoveďou síce teraz nepomôžem, ale asi pred mesiacom ma zablokoval Pinterest ???, vraj spamujem. Drvivú väčšinu uložených tém mám tajných. Pinterest mi v podstate slúži ako moje poznámky a spôsob relaxu, v PC nemám nič odkedy som pri výmene za nový o všetko prišla nie mojou vinou. Mohla som sa im ohlásiť, tak som im napísala. Neodpísali, ale po troch dňoch zapli.
ludmilaikov
13.04.20,17:06
Práveže nie. Nedá sa mi spraviť nový.