SYLVI65
15.04.20,11:42
ak firma da vypoved zamestnancovi § 63 môže dať bud vypoved kde plynie aj vypovedna doba ale uzavru skončenie prac.pomeru podla § 63 dohodou kde zamestnanec ma narok na vyššie odstupne ale bez vypovednej doby však?napr. kto pracuje vo firme 11 rokov pri §63 dohodou dostane 4 mesacne odstupne?dakujem
širi1
15.04.20,11:57
áno minim. 4mesačné