brano666
16.04.20,19:54
Dobrý deň.
Chcel by som sa informovať ak riaditeľ školy, ktorá má aj vlastný internát a stravovacie zariadenie poskytne dané priestory ako karanténne ubytovanie pre repatriantov. Ako je to so zadelením či určením pre pedagogických či nepedagogických zamestnancov pre potreby karanténneho strediska. Má zamestnanec povinnosť nastúpiť do zamestnania ak sa obáva o zdravie seba či rodinných príslušníkov, aký pracovný čas musí odpracovať pedagogický zamestnanec ak vykonáva home office a riaditeľ "pridá", k home office aj starostlivosť v danom zariadení.
Ďakujem za odpovede.
buchač
16.04.20,18:02
Nie nemá povinnosť.
Ale zamestnávateľ má povinnosť dať absenciu a s tým spojené náležitosti.
brano666
16.04.20,18:11
Ale ak ped.zamestnanec vykonáva home office na základe platnej pracovnej zmluvy. A výkon v karanténnom stredisku je nad rámec home officu, aj vtedy má zamestnanec dostať absenciu??
buchač
16.04.20,18:18
Mne je jedno jak lanský sňah...či alebo nie.
Ale logika nepustí.

Pedagóg by čo robil pre repatriantov ? Vyučoval, varil, pral, umýval im rite ?
Si kvalifikovaný ošetrovateľ ?
Zodpovedaj si na otázky a budeš vedieť na čom si.
Či...???
brano666
16.04.20,18:24
Majster OV v odbore kuchár, so žiakmi pracujem online. A nastáva reálna možnosť že popri ubytovaní treba aj variť. Keďže iba MOV sú zamestnanci školy, tak pripadá variť repatriantom majstrom. Preto sa pýtam aká je povinnosť MOV nastúpiť na daný výkon práce a k tomu aj home office. Ja viem na čom som, ale či to vie aj zamestnávateľ, ktorý vidí možnosť zarobiť peniaze v čase krízy.
Jana Motyčková
16.04.20,18:30
Zamestnávateľ nemôže zamestnancovi nariadiť výkon iného druhu práce, ako má uvedené v pracovnej zmluve. S výnimkou prípadu, že by ste boli subjektom hospodárskej mobilizácie - viď napr. tu http://www.okrobukn.wbl.sk/Hospodarska-mobilizacia.html.
buchač
16.04.20,18:33
Ešte raz aj po upresnení funkcie.

Nik nemôže nikoho prinútiť k niečomu, lebo zákony.
Ale na druhej strane je potrebné počítať aj s nejakými sankciami.

Ale mám za to, že kuchár veľmi do styku s pacientmi nepríde.
--------------------
Otočím inak...na morálny aspekt.
Nie nejaký MOV v odbore kuchár sa chce vysrať na pomoc iným...na to sa už vysral nie jeden lekár alebo zdravotná sestra.

Otázka znie aj inak.
Ak by si ty bol v karanténe, čo potom ???
brano666
16.04.20,18:41
Príde do kontaktu s osobami ktoré im nosia stravu, do kontaktu napr. so zariadením na ktorom sa prepravuje strava do priestorov ubytovania, spoločné vstupné priestory do budovy. Ja sa nevyhýbam pracovnej povinnosti z mojej pracovnej zmluvy, ja sa informujem ako sa to rieši po stránke pracovno právnej.
brano666
16.04.20,18:52
Ďakujem za odpoveď. Teda ak dobre rozumiem školu poverí dané ministerstvo a označí ju ako subjekt hospodárskej mobilizácie a vtedy je povinnosť a možnosť pracovať aj mimo pracovnej zmluvy?
Jana Motyčková
17.04.20,06:10
vtedy áno
BXLmiami
17.04.20,06:16
Tak ja predpisy neviem,ale ak je zamestnaný ako kuchár a riaditeľ bude od neho chciet aby robil pre ľudí v karantene ako kuchár,čiže v jeho zaradení,tak si nemyslím,že má možnosť z dôvodu strachu odmietnuť.