durcan
16.04.20,19:37
Pracujem mimo svojho bydliska, cca 100km, kde som denne dochadzala na 8.00 rano. Vyuzivala som ranny medzinarodny rychlik s prestupom v Kutoch. Priame spojenie so Skalicou nie je, nechcela som drahy podnajom, ani prestahovat sa a zamestnavatel ponukal ubytovnu asi 4.kategorie. Po zruseni medzinarodnych rychlikov sa nemam ako dostat do prace a naspat. Musela by som ist rano o 2.00 osobakom a vecer do 21.00 osobakom. Navyse som zdravotnik a nepredpokladam, ze moja praca sa da vykonavat len z domu. Teraz som PN (bude koncit), ale ako mam tuto situaciu riesit,ked nechcem prist o pracu?
veronikasad
16.04.20,17:47
Pokial nie si spokojná s ubytovaním ktoré poskytuje zamestnávatel, bohužial, budeš si musieť hladať ubytovanie v mieste pracoviska sama - kým sa nevyrieši dopravná situácia verejnej dopravy.
durcan
16.04.20,18:42
Ubytovanie som riesila cez penzion a hotel,ale tie su teraz tiez zatvorene.
veronikasad
16.04.20,18:59
ak očakávaš že ti zamestnávatel bude platiť prekážku v práci, to asi nie ...
jelalim
16.04.20,20:38
Ak ked bola normalna situacia, dochadzat kazdy den, aj ked rychlikom 100km tam a 100km spat je dost o hubu. Ved to si 4 hodiny stravila cestovanim.
To fakt su zdravotnici na tom, az takto zle, ze musia toto robit???

V sucastnej situacii mi pride najrozumnejsie riesenie zobrat tu ubytovnu. Alebo si najst pracu niekde v okoli bydliska, zdravotnikom podla mna sucasna situacia vcelku moze rozsirit moznosti.
Katy a R
17.04.20,06:51
Riešene je len na tebe ... ako sa ty rozhodneš. Či budeš dochádzať takú diaľku (napr autom, keď nemáš spoj), alebo si nájdeš ubytovanie, alebo sa presťahuješ? .... alebo si nájdeš inú prácu... ?