modna.princezna
19.04.20,14:36
Dobry den mam taky problem a neviem ci sa da vyriesit, ani neviem ci ho spravne vysvetlim, ale skusim, asi pred 3 rokmi som mala mobil iphone 6, mala som zapnuty Icloude, telefon uz nepouzivam ani ho uz nemam, fotky z neho som mala stiahnute v pocitaci ale bohuzial prisla som o ne, pocitac je pokazeny a o vsetky som prisla, napadlo ma ze by som ich este vedela ziskat cez i cloude, lenze sa do neho neviem dostat, bola som prihlasena na mail ktory uz nefunguje lebo som ho menila vzhladom k zmene prizviska po svadbe a heslo si nepamatam, ked si chcem obnovit heslo posiela mi ho na tento uz nefunkcny mail, mam este nejaku sancu dostat sa k tym fotkam alebo je to uplne stratene? Teraz mam novy I clude aj heslo, pred 3 rokmi som s tym vobec nevedela robit, ani som moc nechapala co to je, kamos mi ho nastavil a nejak som ho nevyuzivala kedze som forky stahovala do pocitaca, teraz by som velmi chcela aby tam tie fotky boli, Dakujem
misoft
19.04.20,15:52
No pokiaľ posiela overovanie na e-mail, kde nemáš už prístup - tak smola. Z nového účtu sa do starého nedostaneš!
Pokazený PC? Čo konktrétne? Niekedy stačí vytiahnuť HDD z PC, pripojiť k inému PC (a bude neho ext.HDD) a fotky vyťahať do nového.
modna.princezna
19.04.20,19:38
Dakujem za odpoved a obnova stareho mailu by bola mozna?
modna.princezna
19.04.20,19:39
Co sa stalo pc neviem, je to uz poriadne stary kusok, dala som ho pozriet znamenu tak uvidim