MeraS
20.04.20,23:14
Dobrý deň, zaujímalo by ma ako je to so zodpovedným vedúcim v reštaurácii, som vyučená čašník, servírka. Pan majiteľ je nepálec a vybral si ma ako zodpovednú vedúcu. Už je všetko pripravene, ale dnes mi prišiel mail , ze ma nemôžu dat ako zodpovednu veducu pretože nie som vyucena v obore KUCHAR, ČAŠNÍK...mam hyg.minimum, výučný list, maturitu, zdravotný preukaz no proste všetko. Vie mi niekto povedať prečo je práve toto prekážka? Alebo co s tým?
willma
21.04.20,06:09
pretože gro reštaurácie je kuchyňa a zodpovedný vedúci musí byť kuchár
buchač
21.04.20,07:31
Wilmuš...a to si kde nabrala ???
misoft
21.04.20,08:10
Wilmuš - reštaurácia nie je len KUCHYŇA! Je to i skladové hospodárstvo, hygiena, manažovanie chodu podniku, práca s personálom, styk s prípadnými úradmi, kontrolami.

Veď ona tam BUDE mať personál, ktorý má potrebné odborné znalosti v danom odbore - kuchár, pokladník, čašník.
To ako keby si napísala, že zodpovedný vedúci sústružníckej dielne musí byť jedine sústružník. A čo potom materiál, rozvrh práce, evidencia? I na to tam majú svojich ľudí.
MeraS
21.04.20,08:20
Ved práve nechápem prečo práve to ze som vyučená čašníčka ALE s praxou prevadzkarky, nie KUCHAR,ČAŠNÍK- brani tomu aby som bola zodpovedná vedúca.
misoft
21.04.20,08:48
Nech majiteľ nepíše zodpovedný vedúci, ale MANAŽÉR reštaurácie. A to je iný level.
Veď aj lekárne môže vlastniť, manažovať osoba, ktorá na to nie je školená. Podmienkou je, že je tam na prácu ODBORNE spôsobilá osoba - lekárnik.
A v reštaurácii sú viaceré odborne spôsoblé osoby - vyučený kuchár, vyučený čašník, vyučený pokladník-účtovník, vyučená skladník... podmienky sú pre chod prevádzky splnené.

To by potom sa (podľa ich hodnotenia) muselo zavrieť 75% podnikov, fabrík, závodov, prevádzok - veď ani v automobilke nie je zodpovedná osoba výhradne ten, čo vie montovať autá.
Moja SRO
22.04.20,20:24
Ide o odborne spôsobilú osobu pre predmet podnikania "pohostinská činnosť", kde živnostenký úrad vyžaduje výučný list v odbore Kuchár.
buchač
22.04.20,20:28
Viem minimálne o troch prevádzkach - reštauráciách, kde tomu tak nie je.