sisla1974
21.04.20,16:11
Ako je to, pri žiadosti o príspevok na udržanie pracovného miesta( 3A) a čerpania dovolenky, PN a OCR? Neviem nikde nájsť k tomu informáciu? Myslim, že je tam nejaká podmienka, ale neviem presne aká.
veronikasad
21.04.20,17:15
sisla1974
21.04.20,17:48
Ano, Ďakujem. Je tam, že za čas na PN, OCR a dovolenka nie je nárok na príspevok. Tak dúfam, že ZC môže mať OCR v danom mesiaci, a že to neovplyvní nárok na príspevok za ostatné dni, keď mal prekážky na strane ZL.
veronikasad
21.04.20,18:27
Toto si tiež čítala ?

UPOZORNENIE: Do výkazu sa uvádzajú len zamestnanci s dňom nástupu do práce (§ 43 ods. 1 písm. c) Zákonníka práce) najneskôr 01.03.2020.

Do výkazu nie je možné uvádzať zamestnanca, ktorý mal viac ako 50 % jeho fondu mesačného pracovného času prekážku na strane zamestnanca alebo čerpal dovolenku.
sisla1974
21.04.20,19:34
Ano, Ďakujem, už mi to je jasné.