Majo99
24.04.20,11:07
Dobrý deň, prosím vás koľko trvá prevod peňazí z mBank? Peniaze boli posielané v pondelok (20.4) na účet Tatra Banky a stále nedorazili. Máte podobnú skúsenosť? Ďakujem
Katy a R
24.04.20,09:10
to určite nie je s kostolným poriadkom - over si správnosť údajov. (resp posielajúcehp;)) V utorok tam mali byť .
Keď zadám platbu do ôsmej ráno - tak ešte aj ten istý deň môže byť pripísaná.
doplnenie - skontroluj;) https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjD-92G7oDpAhXFD2MBHWN2DuoQFjAAegQIARAB&url=https%3A%2F%2Fwww.mbank.sk%2Fpomoc%2Finfo%2Fuc ty%2Flehoty-na-vykonanie-platby.html&usg=AOvVaw0edVnKbcMoHs40RIuwUeYs
vicktor
24.04.20,10:02
Ten isty den - zalezi o kolkej, vid Katy.
Obvykle banky posielaju na druhy den.
Ale ohladne otazky: najneskor v utorok uz museli byt v TB. Cize odosielatel spravil chybu alebo klame.

Doplnam:
Mozno je tu nedorozumenie co znamena "peniaze boli posielane". Ci prevod bol v pondelok ZADANY (a o kolkej) alebo bol zadany vopred s datumom realizacie pondelok. V druhom pripade ma Tweety pravdu.
Majo99
24.04.20,16:00
určite nie, peniaze boli posielané mne, dokonca som dostal screen z detailu pohybu kde bolo všetko v poriadku (dátum pripísania na účet, meno adresáta a pod.)
Majo99
24.04.20,16:14
Dostal som detail pohybu (už po zaplatení) ešte aj vtedy to ide stornovať ?
vicktor
25.04.20,05:01
Ako funguje Porada?
Vcera tu boli este dve dalsie spravne odpovede od Tweety a Ayrro a zmizli - preco, komu vadili ???

Ak to zadal v predstihu na pondelok, tak do TB mala prist platba uz v pondelok.
Ak to zadal v pondelok cez den, tak v utorok.
buchač
25.04.20,05:12
Vysvetlím ti ?

Je bežnou praxou, že Tweety svoje príspevky odstráni...(to síce robím občas aj ja, ale s úplne iných dôvodov).
Či boli správne, tak to vravíš ty...pritom to mohlo byť úplne inak.

Ayrro tu len zbytočne spamoval, danú banku vyzdvihoval...no a pritom jeho komentáre boli solídne od veci.
Že je Ayrro len ďalším nickom určitého nicku, tak to ani nevravím.
ivka70
25.04.20,05:12
Tiez som sa cudovala, ale asi mazali sami, to zadavatel moze. Ayrra dokonca aj komentar....
misoft
25.04.20,07:34
Keď zmazal príspevok - zmazal i komentáre. Ak mazal komentár, zmazal aj tie, ktoré boli na jeho viazané.
A mimotemy
Sem tam sa tu objaví nejaký SPAMer odniekiaľ Tramtárie s odkami na rôzne erotické stránky, reklamy. Treba sledovať - často sú to EN nicky - teraz som jedného vyhodil.
buchač
26.04.20,07:08
Aj tento "nový" a fest " užitočný " nick pôjde čochvíľa do pááá...
bettylou
26.04.20,07:39
3 prac. dni