janulka5595
27.04.20,07:55
Upresnenie: podali sme ziadost aj vykaz za marec, a v kolonke vyska vyplatenej mzdy sme uviedli cistu mzdu, a aj tak nam to akceptovali, netrebala ziadna oprava! Tak ako je to potom spravne????



Ahojte nakolko poucenie k vyplnaniu ziadosti o prispevok na zaklade opatrenia 3B nie su poriadne vypracovanie - aspon podla mojho nazoru, chcem sa opytat, ze:
1.- do kolonky vo vykaze VZ na ucely soc. poistenia ide VZ z mesacneho vykazu do sp
2.-do kolonky vyska vyplatenej mzdy ide cista mzda?
3.- v ziadosti v kolonke Zapísaný v registri xxxxx vedenom v xxxxx pod číslom xxxxxx
treba vyplnit napr. nasledovne?
Zapísaný v registri Obchodnom v Bratislave
vedenom v oddieli sro pod číslom zložky xxxxxxx
Dakujem za odpovede
FERONA
27.04.20,08:26
pripnem sa, tiez ma to zaujima - ta vyplatena mzda moze byt vselico....
janulka5595
29.04.20,02:10
Viete prosím niekto odpoveď? Na infolinke som dostala rôzne odpovede, vraj je to hrubá mzda bez odvodov, následne že je to suma k výplate, a potom že je to hrubá mzda.Som už zúfalá
mirkoooo
29.04.20,18:26
Zaujima to aj mna. Mihal v tychto dnoch odpisoval na svojej fb stranke ze ide o hrubu mzdu tak neviem
mirkoooo
29.04.20,19:03
Info zo stránky relia:
VÝKAZ A VÝPOČET PRÍSPEVKU OPATRENIE Č. 3, SPôSOB 3B

Vo "Výkaze pre priznanie príspevku" budete zadávať zoznam zamestnancov, na ktorých si za daný mesiac uplatňujete príspevok. Sú to zamestnanci v pracovnom pomere (je jedno, či boli alebo neboli na prekážke v práci, je jedno akú majú výšku úväzku), nebudú tam zamestnanci, ktorí mali viac ako 50 % svojho fondu mesačného pracovného času prekážku v práci na strane zamestnanca (napr. PN alebo OČR) alebo dovolenku.

V zozname sa za každého zamestnanca uvedú údaje:

A) poradové číslo v zozname
B) priezvisko zamestnanca
C) meno zamestnanca
D) rodné číslo zamestnanca
E) vymeriavací základ zamestnanca neohraničený
F) výška vyplatenej mzdy = hrubá mzda, vrátane náhrady mzdy za prekážky v práci a pod., bez odvodov zamestnávateľa.
*
janulka5595
04.05.20,04:42
Upresnenie: podali sme ziadost aj vykaz za marec, a v kolonke vyska vyplatenej mzdy sme uviedli cistu mzdu, a aj tak nam to akceptovali, netrebala ziadna oprava! Tak ako je to potom spravne????