xlarikax
27.04.20,21:27
AHojte, chcem sa opytat, robim znamemu uctovnictvo - stvrtrocny platca DPH, doklady:
VF - cca 10ks
PF - cca 20 ks
Blocky cca 35 ks
Banka - cca 40 poloziek

Ono sa to meni, plus minus 10 ks u vsetkeho.

Je 100€ za stvrtrok vela? Tolko som si opytala a teraz sa mi to zda vela.

Kedze o polnoci mi prisli doklady k DPH za 1.Q 2020 a ja som to spracovala za cca 4 hodinky.
Dakujem za nazory
mondes
27.04.20,19:37
Hm, či je to veľa, či málo, to každý musí posúdiť sám. Neviem, z akej oblasti pochádzaš, či robíš aj mzdy (zrejme nie, ak si to nenapísala). ..Tak ja ti môžem k tomu len toľko, že robím kvartálne DPH + mzdu jednému zamestnancovi + doklady na ÚP za kvartál a faktúrujem cca. 210 Eur. Tiež sa tá cena pohybuje + - 20 Eur, nakoľko niekedy má dohodára, niekedy nie. ......ale tých 100 Eur je asi fakt málo.
xlarikax
27.04.20,19:43
Dakujem, viem, to uctovnictvo je niekedy nedocenena robota, ale pravezemne pride vela 100 EUR.... aj ked zatial len z domu robim, ziadny najom a podobne, tak ak by som to po rodicovskej nahodou rozbehla vo vacsom, tak to asi bude malo a potom pytat viac uz zasa blbe.
Nema zamestnancov, cize mzdy nie.
mondes
27.04.20,19:53
No neviem, ale ja napr. aj kopírujem doklady, veľa dokladov a faktúr mi príde mailom a musím to vytlačiť, bankový výpis má 3 - 4 strany . Alebo mi zavolá, že mu mám napísať žiadosť a rôzne administratívne činnosti. Takže ak si to všetko zhrniem, tak to nie je len o tom, že zaúčtujem zopár dokladov.
xlarikax
27.04.20,19:57
to je pravda .... ja vsetko mailom dostanem a tlacim,zistujem veci a pod.
DIk este raz