denisamka
11.09.06,17:11
Neviem kam to zaradiť. Neviem si nájsť prácu sekretárky, asistentky, administratívnej pracovníčky, fakturantky. Skúšam to na www.profesia.sk (http://www.profesia.sk), cez personálne agentúry, mám inzerát aj na Porade, ale nikto sa mi neozýva. Neviete mi niečo poradiť? Kde a ako si nájsť prácu v Bratislave? Ďakuejem pekne
Itababa
11.09.06,15:25
Neviem kam to zaradiť. Neviem si nájsť prácu sekretárky, asistentky, administratívnej pracovníčky, fakturantky. Skúšam to na www.profesia.sk (http://www.profesia.sk), cez personálne agentúry, mám inzerát aj na Porade, ale nikto sa mi neozýva. Neviete mi niečo poradiť? Kde a ako si nájsť prácu v Bratislave? Ďakuejem pekne

máš vytvorený životopis a agentov aby ti mohli prichádzať ponuky?
denisamka
11.09.06,19:09
mám tam aj životopis a mám aj vytvoreného agenta. Práveže ja odpovedám na konkrétne inzercie, ale oni mi neodpovedajú. Na niektorých stránkach je pri vytváraní agenta daná len jedna otázka a to je oblasť hľadaného miesta. Takže radšej si sama prebehnem inzeráty, či niečo nenájdem.
Zdeni
11.09.06,19:16
Neviem kam to zaradiť. Neviem si nájsť prácu sekretárky, asistentky, administratívnej pracovníčky, fakturantky. Skúšam to na www.profesia.sk (http://www.profesia.sk), cez personálne agentúry, mám inzerát aj na Porade, ale nikto sa mi neozýva. Neviete mi niečo poradiť? Kde a ako si nájsť prácu v Bratislave? Ďakuejem pekne
Len ma to tak napadlo: a čo takto leasingovky? Každá má na svojej stránke sekciu: kariéra u nás,- a tam bývajú rôzne pracovné ponuky. Majú to aj banky, autobazáre a ďalšie firmy. Skús ísť na to takto.
Danila
11.09.06,19:48
Milá Denisamka. Niekoľkokrát som si prečítala Tvoju zúfalosť pri hľadaní práce. Niekoľkokrát som sa aj nad tým desivým názvom Tvojej témy pozastavila natoľko, že som si dovolila pozrieť Tvoj profil a Tvoje príspevky. Tvoje pomenovanie som si zapamätala, lebo za 15 dní si zadala 9 tém a osobne som Ti odpovedala na dotaz vo veci záujmu nákupu notebooku vo Veľkej Británii pre manžela, ktorý je podnikateľ a účtuje v JÚ.. Odpovedala som Ti aj na Bártrový obchod. Nepochybne z Tvojich príspevkov je zrejmé, že si ambiciózna žena, skláňam sa pred Tvojim umením kuchárskym. Ale predsa len. To zúfalstvo si neviem predstaviť na tejto Porade, ak by každý nezamestnaný, a najmä ten, ktorý skutočne ráta korunky na zajtrajší chlieb
hľadal zúfalo prácu cez Poradu. Hm. Ak by mal doma počítač a internet. Nič v zlom, ale kúsok úcty k tomu fóru obetavých ľudí pomôcť by neuškodil.
Poradautomat
11.09.06,20:14
Ak ti neodpovedajú, napadajú mi dve možnosti:

- dávaš žiadosti na pozície na ktoré je potrebná prax a ty ju nemáš (potom sa netreba veľmi čudovať že ťa nepozvú)
- tvoj životopis ich nevie zaujať (odporúčam prepracovať a radšej sa poradiť o životopise - je tu veľa personalistov, ktorí majú skúsenosti)
-----------------------------
Richard - (figure out) je môj testovací panáčik :-)
kukučka
11.09.06,20:31
Už som ti písala, že zelený blikajúci otáznik používame len vtedy, keď nám ide o život. Viď text pod oknom správy aj text na šuťáku o 21:56. Pridávam sa k Danile.
denisamka
12.09.06,11:20
Ospravedňujem sa za obťažovanie.
dudel
13.09.06,06:10
Nemáš sa za čo ospravedlňovať. Veď každý sa môže dostať do Tvojej situácie a potom bude rád, keď mu niekto poradí, resp. pomôže. Čo na tom, že máš doma internet a muža podnikateľa. S tým, že poprosíš ľudí na porade o pomoc, to nemá nič spoločné. Bohužiaľ teraz neviem nič o nejakom voľnom fleku, ale držím Ti palce.
Palino
13.09.06,06:30
Ozaj sa nemáš za čo ospravedlňovať. A určite nemusíš byť zúfalá, lebo v Bratislave určite niečo vhodné nájdeš. Netreba hľadať len na "Profesii", skús si premyslieť, v ktorej konkrétnej firme by si chcela robiť, nájdi si ich stránku a často práve firmy na svojich stránkach uvádzajú voľné miesta. Pre nich je práve zaujímavý taký človek, ktorý chce robiť práve v ich firme a možno práve tak môžeš aj Ty nájsť zaujímavé a pre Teba vhodné miesto.
Moja sestra si našla práve takto miesto v cestovnej kancelárii a tam ešte hľadajú zamestnancov. Požadujú však angličtinu, takže to by pre Teba asi nebolo. Odporúčam Ti, usilovne sa učiť angličtinu, lebo bez nej máš dosť obmedzené možnosti.
accad
13.09.06,07:57
Aj dnes ráno v relácie rádio trh práce ponúkali práve miesto asistentky, recepčnej ... Viac som nezachytila. Neviem ako sa dá dostať k takýmto informáciam spätne. Možno na stránke Slovenského rozhlasu, prípadne si tam telefonicky zavolať.
Palino
13.09.06,08:16
Pozri sa na tento inzerát, možno by sa dalo ... :)

http://www.praca.sk/Applicants/jobDetail.aspx?id=16884
denisamka
13.09.06,09:37
Diky Palino, už som tam poslala životopis aj so žiadosťou.