Adam12333
04.05.20,19:55
Dobry den,

chcel by som sa opytat, ci sa da poslat postou kluc od dveri.
Taky ten klasicky na FABku...moja predstava ze ho bud mozno len obalim nejakym papierom a vlozim do obalky a poslem ako list.
Dakujem
veronikasad
04.05.20,17:58
Vlož do tvrdej obálky, v akej sa posielaju CD-čka
buchač
04.05.20,18:09
Prečo by sa nemohol ???
Veď to nie je zásielka, ktorá je zakázaná a ktorú pošta má vyňatú z doručovania.
https://www.posta.sk/subory/38775/ts-vianocna-prevadzka-zakazane-predmety.pdf

Ako zabezpečíš, to je už iná vec....najlepšie tak, aby nebolo možné rozpoznať, čo je v obálke.
Zásielku by som tiež poistil na určitú sumu.
bodliak
04.05.20,20:02
Môžeš dať do obálky, vhodným spôsobom vystuženej, aby kovový kľúč nevypadol po prepichnití obalu.
Poistený list do hodnoty 30 eur v plastovej obálke - povinne (za cca 30 centov), stojí 1.75, prvou triedou 1.90.
PotPalo
04.05.20,20:17
Ono sa dá poslať kľúč dokonca aj mailom. Stačí odfotiť spredu o aký profil ide, a z boku aby bolo vidieť vybrúsené drážky, a poslať mailom. Šikovný majster pokiaľ kúpi vhodný nevybrúsený profil v kľúčovej službe, tak kľúč vyrobí, podľa fotky presne vybrúsi drážky. :D

Inak poštou normálne, stačí zabaliť a poslať. Ja by som ho vložil do tesného sáčiku, tento nalepil izolepou na hrubší papier ktorý prehnem na polovicu, po krajoch pre istotu ešte raz zalepím, a vložím do obálky... Potom už iba záleží či ho pošlem normálne alebo doporučene.