hanar
12.09.06,07:00
Aky mate názor na značku Zepter?
dana9
12.09.06,05:09
čo máš konkrétne na mysli, vyrábajú široké spektrum výrobkov od kozmetiky po kuchynský riad a biolampy.
S prvým a posledným mám skúsenosti. Veľká spokojnosť :)

dana:)
Martinella
12.09.06,05:18
Aky mate názor na značku Zepter?

Sú to vynikajúce výrobky, len žiaľ na naše pomery sú pridrahé. Inak mám od nich 2 hrnce a musím povedať, že je to naozaj iné. Kupovala som ich hlavne z dôvodu zdravšieho stravovania. Dá sa v nich variť aj bez oleja či soli, a jedlo má svoju prirodzená chuť. Hlavne mi chutí zelenina a zemiaky, ryža a hydina. Len nemusí to každý. Človek si musí zvykať na nové chute jeho obľúbených jedál. Môjmu manželovi to napr. nechutí. Neviem čím to je, ale je to tak. A potom sú dobré aj biolampy z ktorými mám skúsenosť viac menej od kamarátky, ku ktorej som chodila s malou aby mi ju nasvietila, keď sme mali zdravotné problémy. Len tak vyskúšať. A zdá sa že to pomáha. Ale našťastie nepotrebujeme to často a tak som sa ešte nerozhodla si ju kúpiť. Ale zvažujem to.
kikoza
12.09.06,05:51
Ja mám masážny prístroj a som s ním spokojná.
hanar
17.09.06,19:38
Ahojte všetci ak by niekto z Vás mal záujem 28. septembra 2006 je v Trnave festival Zepter. Je to všetko na pozvánku nie je problém ich zabezpečiť. Majte sa.
ajacik
29.09.06,14:28
ja mám kozmetiku a som spokojná
(okrem šampónu - z toho mám strašne jemné a upadnuté vlasy)
hanar
13.10.06,13:34
Ahojte všetci. Chystá sa festival na Myjave. Kto má záujem o vstupenky?:)
hanar
09.11.06,17:08
Máte niekto o túto značku záujem. Sú teraz výhodné vianočné akcie. Ozvite sa! Okresy SI, SE, MA, MY, TT, TN