kukulienka21
11.05.20,19:42
Neviem, či ma správne pochopíte. Moja teta pracuje ako kuchárka v detskom domove /nepretržitá prevádzka/. Strieda sa s ďalšími dvomi kuchárkami. Ako je možné, že jej nevychádza fond pracovného času za mesiac a vždy jej strhnú nejaké 1-2 dni dovolenky.
V robote sa striedajú.
1. kuchárka - 2 dni /PO-UT/ 12 hod /5-17 hodiny/2 dni voľno a potom PIA - SO - 12 hod. a v Nedeľu 5-14 hodiny
2. kuchárka - má celý týždeň PO- PIA - 9 hodín /5-14 hodiny/
3. kuchárka - má len 2 dni v týždni ST - ŠT - 12 hod. /5-17 hod. a PO, UT, PIA, SO, NE voľno.
Fond pracovného času im uvádzajú len za pracovné dni - napr. v júni bude 22 dni tak 176 hodín. Neviem, či je to správne. Bude jej chýbať 8,5 hodiny tak jej strhne dovolenku. To sa takto nedá robiť. Veď dovolenka by mala byť na oddych. Prosím vysvetlite mi to...Veľké Ďakujem
avalik
11.05.20,18:47
no nie je to spravne ... aj ked je DD nepretrzita peravadzka oni ju nemaju, nepracuju aj v noci...
a teda pracovisko kuchyne je jednozmenna prevadzka ale nerovnomerne rozvrhnuty pracovny cas

takze kolko hodin maju v pracovnej zmluve tydzenne? 37,5? (aj v sulade s kolektivnou zmluvou - patria pod verejnu spravu?)

cize ked maju 37,5 hod. tyzdenne a naplanovane maju tak ako uvadzas, tak kazda ma svoj mesacny fond podla tohto rozpisu ... niektora viac hodin, niektora menej a a v ramci 4 mesiacov by sa to malo vyrovnat - ak nie, tak hodiny, ktore jej chybaju su prekazka na strane zamestnavatela, ak odpracovala viac, tak je to praca nadcas - hodte si to do excelu spocitajte, porovnajte s oficialnou dochadzkou ( nech si urobi kopie zaznamov skutocnej dochadzky) ... ak bude rozdiel, predlozit zamestnavatelovi a ziadat vyplatit rozdiel - aj spatne, tusim 3 roky - ak nebude zamestnavatel reagovat, podat podnet na inspektorat prace, staznost zriadovatelovi

Este dopnim, prestavka 0,5 hod. sa nezapocitava do odpr. casu ... takze pracovne zmeny nie su 12 ale 11,5 a nie 9 ale 8,5 hodiny.

Doplnenie:
§ 87 - nerovnomerne rozvrhnutie pracovneho casu
§ 47 ods. 1, písm. a) povinnost zamestnavatela pridelovat pracu podla PZ
§ 142 ods. 3) prekazky na strane zamestnavatela
kukulienka21
12.05.20,14:32
V zmluve majú uvedené 40 hodín týždenne - prosím aké paragrafy v ZP to upravujú?
bb007
12.05.20,15:35
dobrý deň, ja sa chcem opýtať kedy robíte to vyrovanie hodín, na konci roka alebo každé 4 mesiace? Ďakujem.
kukulienka21
12.05.20,16:57
Ja neviem ako to robia, ale asi po 4 mesiacoch, lebo potom im povedia, že im strhli napr. 3 dni dovolenky..... neviem, ale je to správne?
Jana Motyčková
12.05.20,17:57
Robia to zle. Musia rozvrhnúť pracovný čas na toľko hodín v priemere (najviac za 4 mesiace), koľko majú uvedené v zmluve a v rámci rozvrhu potom môže zamestnávateľ určiť dovolenku (po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek s predstihom najmenej 14 dní). Dovolenka sa urćite nemá čo strhávať, hodiny so neprepočítavala, ale s dovolenkou je to určite šoatne. Jednak ma byť určená vopred, nie strhnutá následne a jednak aspoň jedna časť dovolenky musí byť aspoń 14 dní, ak sa zamestnanec a zamestnávateľ nedohodli inak a okrem toho, ak s tým zamestnanec nesúhlasí, zamestnávateľ by mu nemal poskytovať 1-2 dňové dovolenky.
Prepočítala som aj hodiny - tak ak sa tie tri kuchárky striedajú, vyšlo mi to po odpočítaní prestávok presne 120 hodín za 3 týždne, čo zodpovedá 40 hodín týždenne v priemere. Čiže majú 3-týždňový cyklus,ktorý je v poriadku - toto je dobre, v priemere za 3 týždne majú rozvrh na 40 hodín týždenne (splnená podmienka 40 hodín v priemere za najvac 4-týždňové obdobie).
Ale určite nemôže zamestnávateľ dopočítavať nejaké hodiny do napr. 176 hodín, ktoré majú tí, ktorí robia od pondelka do piatku po 8 hodin denne. Fond pracovného času týchto kuchárok je presne toľko hodín za mesiac, koľko im vyjde z tohoto rozvrhu, pričom samozrejme každej vyjde inak. Chybné určovanie dovolenky platí, ako som napísala.
kukulienka21
12.05.20,20:35
A keď tete chýba napr. 7,5 hodiny do 176 hodín, tak jej povedia, že musí urobiť sanitu, alebo jej strhne dovolenku. A takto prichádza o dovolenku..... Je z toho veľmi smutná, lebo si nemôže dovolenku ani naplánovať - no čo nerozumje tomu a už ani ja. Takže podľa Vás Fond pracovného času za napr. jún je 176 hodín. Jedna kuchárka bude mať 180 - tá bude mať 4 hodiny v pluse? A druhá 170 - 6 hod. v mínuse a tretia 174 - 2 hodiny v mínuse. Tak čo s tým teraz? Ďakujem - no aj takto fungujú niektorí....
kukulienka21
13.05.20,06:50
A otázka ešte: každá kuchárka teda bude mať iný plat v závislosti od počtu hodín, sobôt, nediel?
ivka70
13.05.20,07:14
Dovolenku planuje zamestnavatel, ale nie takym sposobom, ako pises.
ivka70
13.05.20,07:15
Su odmenovane hodinovou mzdou?
Priplatky budu mat urcite rozdielne.
kukulienka21
13.05.20,07:35
Nie nie sú odmeňované hodinovkou. Majú normálne Platový dekrét - 720 v hrubom mesačne. A príplatky majú rozdielne - hej jedna odrobí viac sobôt, nediel. Ale nevie ako to má povedať že jej strhajú tú dovolenku. / čo porušuje aké paragrafy/ Napríklad za ten jún bude mať 165 hodín. A bude jej chýbať 11 hodín. Tak jej strhne 1 deň dovolenky. A ešte otázka : Keď pracujú 12 hodinovky koľko prestávok majú mať. Lebo im píšu odpracovaných 11 hodín - teda 2 prestávky - 0,5 hod. Je to správne?
Jana Motyčková
13.05.20,08:16
AK niekto robí od pondelka do piatku po 8 hodín má v mesiaci fond 176. Ale ona tak neorbí, jej mesačným fondom je to, ako majú plánované zmeny a tie ch zmeny zodpovedajú úväzku, takže môže mať v takom mesiaci kľudne fond 160, alebo 185, alebo čokoľvek iné a nemá čo dorábať. U nich žiadne plusy a mínusy počítať netreba, majú trojtýždňový cyklus po troch týždňoch je stav zodpoveajúci pracovnej zmluve. Jej fond nemá nič spoločné s fondom toho, kto robí od pondelka do piatku 8 hod. Ak si zamestnávateľ nedá povedať, treba sa obŕatiť na IP.
Jana Motyčková
13.05.20,08:20
Ak má fond v juni 165 hodín, dostane za 165 hodín mzdu 720. Plus príplatky za prácu v sobotu a nedeľu. Žiadne hodiny jej nechýbajú, odrobila predsa celý fond. Mne pri tých časoch, čo ste písali vychádzalo 120 hodín za 3 týždne pri jednej polhodinovej prestávke. Môžu mať jednu alebo 2 polhodinové prestávky,
kukulienka21
13.05.20,08:33
Ok veľmi pekne ďakujeme. Ale ako má ísť za zmestnávateľom a povedať im to?
Takžde som to pochopila správne. Ak júni je 176 hodín pracovný fond a všetky kuchárky majú 720 v hrubom v dektréte a prvá má odpracovaných 178, druhá 165 a tretia 170 každá dostane tých 720 + rozdielne príplatky? Ďakujem ste zlatá
Jana Motyčková
13.05.20,09:45
áno, ten fond 176 sa ich netýka. S paragrafmi je to ťažké, lebo je ich veľa, k určovaniu dovolenky napr. § 111 (v krízovej situácii - dnes je ale §250b. K FPČ je toho viac, napr. § 87
avalik
13.05.20,12:20
doplnila som odpoved
kukulienka21
13.05.20,20:26
Ďakujem veľmi pekne