ZAL
18.05.20,09:48
Zdravotná poisťovňa nás prostredníctvom chybového protokolu upozornila, že opakovanou kontrolou zistili, že poistenec je osoba so zdravot. postihnutím a je potrebné uplatniť mu zníženú sadzbu poistného. Jedná sa o bývalého zamestnanca a obdobie troch mesiacov v roku 2018. Pokúšala som sa kontaktovať bývalého zamestnanca a získať od neho nejaké potvrdenie preukazujúce, že v danom období bol držiteľom preukazu ŤZP no odmietol so mnou komunikovať s tým, že nemá čas a zložil mi telefón. Ako mám ďalej postupovať?
ivka70
18.05.20,08:25
Tebe staci informacia zo ZP, na zaklade tejto informacie to treba opravit.
ZAL
18.05.20,09:26
už som sa stretla s tým, že som mala na zaklade chyboveho protokolu zo ZP opraviť znížené poistné no zamestnanec naň nárok mal a musela som to riešiť zaslaním dokladu že bol uznaný za osobu ŤZP a nemusela som opravovať nič
ivka70
18.05.20,10:17
Tam asi chybalo ZP nahlasenie o TZP. To ste dohlasili.
Teraz je to opacny pripad, ZP to nahlasne ma, treba to urobit.
ZAL
18.05.20,11:21
ok, dakujem.
takze podám aditívne hlasenia do ZP, poziadam o vratenie poistneho, vyplatim ho zamestnancovi, doplatím daň.
ako naložiť s prehľadom o dani podaným za tie mesiace? a s hlásením o dani za ten rok?
Zamestnancovi som RZDP nerobila, vystavovala som mu potvrdenie o prijme, s tym ako naložiť?
Doteraz som opravovala mzdu len v rámci mesiaca...
ďakujem