cadtrans
22.05.20,21:22
Slovák A neplatca bude fakturovať Slovákovi B platcovi DPH dodanie služby. Ako bude postupovať ak doda službu montáž a demontaž lešenia na nehnuteľnosti v Nemecku. Ma povinnosť sa registrovať podľa
§ 7a ?
mondes
22.05.20,21:57
Pokiaľ ide o práce na nehnuteľnosti, nie je povinnosť sa registrovať podľa § 7a, ani povinnosť podávať súhrnný výkaz. ...ale to, aké má povinnosti v Nemecku, to by si mal zistiť tam.